Встановіть розширення «Новини Новограда-Волинського - 04141.com.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Юридичні консультації онлайн

В наш складний час, багато наших громадян відчувають труднощі. На уламках фактично зруйнованої старої системи управління, не почала діяти нова.

Деякі з недобросовісних державних службовців, працівників правоохоронних органів, відчуваючи над собою "Домоклів меч", намагаються використовувати цей не визначених для держави період з метою власного збагачення.

Дана рубрика заснована з метою надання безкоштовної первинної юридичної та правової допомоги. Всі запитання та відповіді на них будуть загальнодоступними для громадян, і отримані знання вони зможуть використовувати на практиці.

Тільки загальна юридична грамотність всіх нас, допоможе побудувати правову державу.

До даного блогу запрошуються також професійні юристи та адвокати. Нашими спільними зусиллями ми подолаємо правовий нігілізм населення. Примусимо поважати права і законні інтереси наших громадян.



                                                                                   З повагою, Олександр Сукач

Показувати новий коментар: внизу / вгорі

Sukatch Ukraine 19.05.2016 22:08
-1 +3 +1

Світлана так можете звернутися, у вівторок зателефонуйте мені 0673273200

Светлана Ukraine/Kremenchuk 18.05.2016 10:17
-1 0 +1

Здравствуйте! Можно к Вам лично обратится по поводу индексации зарплаты?

Sukatch Ukraine 24.03.2016 21:24
-1 0 +1

Обычно трехлетний срок давности отсчитывается от последнего платежа по кредиту. Однако некоторые суды первой инстанции не соглашаются с такой трактовкой закона, опираясь на положения Гражданского кодекса, где говорится, что «по обязательствам с определенным сроком исполнения течение срока исковой давности начинается по окончании срока исполнения». В таких случаях суды указывают, что срок исковой давности начинается с момента окончания кредитного договора. Иногда трехлетний срок давности отсчитывается от даты окончания кредитного договора. Практика показывает, что такая позиция суда является менее распространенной. Кроме того, она применяется только для «обычных» кредитов, но не для кредитных карт, срок действия которых ограничен сроком выпуска карты (это единственное существенное различие в исчислении срока давности между кредитом и кредитной картой). Если в вашем конкретном случае суд первой инстанции скажет, что срок давности отсчитывается от окончания договора, у вас есть высокие шансы изменить это решение через апелляцию. Кроме того, при установлении начала срока давности суды принимают во внимание факт официальных переговоров с банком по вопросу кредитной задолженности.

Анна Ukraine/Kiev 24.03.2016 11:39
-1 0 +1

Здравствуйте, Александр Дмитриевич. Помогите мне, пожалуйста. В 2006 году мне оформили кредитную карточку на 2500 грн. какое-то время я пользовалась этой картой. Потом в 2007 году у меня украли сумку с документами, деньгами и карточками. Я обращалась в милицию с заявлением. Карточку не восстанавливала, по причине отсутствия паспорта. Больше по этой карте движения не было, кроме как один раз пришло смс-сообщение, что пытались по ней снять деньги. Сейчас я сменила место жительства, хотя прописана все еще по старому адресу, в другом городе. По моей прописке осталась проживать старшая дочь. Я выехала 06.03.2016 года, а спустя неделю по месту прописки пришло письмо с исполнительной службы о том, что банк выставил мне сумму просроченного кредита в сумме 33 тыс. грн. И что в случае неуплаты у нас отберут квартиру. Скажите, что нужно делать в этой ситуации? И существует ли срок давности по кредиту?

Sukatch Ukraine 21.03.2016 16:19
-1 +3 +1

Згідно з п. 2 ст. 2 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду " квартири (кімнати, будинки), віднесені у встановленому порядку до числа службових, не підлягають приватизації. Слід зазначити, що громадяни можуть приватизувати їх лише після того, коли статус службових квартир (кімнат, будинків) буде з них знятий. Питання приватизації службових квартир є важливим для тих громадян, які мешкають у квартирах, що мають цей статус. Оскільки громадяни, які мешкають у службових жилих приміщеннях після відпрацювання протягом 10 років на посаді, яка дає право на одержання службового житла, не можуть бути виселені з нього, вони мають право звернутися до органу, який надав їм службове житло, з проханням надати їм замість службового житла звичайне, або зняти з цього житла статус службового. І лише після вирішення цього питання займане житло може бути приватизоване на умовах і в порядку, передбаченому Законом "Про приватизацію державного житлового фонду". Зокремі, відповідно до "Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян", затвердженого наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15 вересня 1992 року № 56, громадянинові, який виявив бажання приватизувати квартиру (будинок), слід звернутися до місцевого органу приватизації для отримання бланку заяви. Оформлена заява з доданою до неї довідкою про склад сім'ї та займані приміщення письмовими згодами на приватизацію тимчасово відсутніх членів сім'ї, а також документами, що підтверджують право на відповідні пільги, подається в орган приватизації для реєстрації.

Андрій Ukraine/Kiev 21.03.2016 10:53
-1 0 +1

Добрий день Олександр.Я АТОшник у моєї дружини службова квартира чи можна зняти службовість з цієї квартири

Олександр Ukraine 19.02.2016 11:56
-1 0 +1

Заміну документу в якому є невідповідність записів по вині органу, який його видав здійснює вказаний орган. Тобто у даному випадку заміну військового квитка здійснює військомат.

Luda Lakizuk Ukraine 18.02.2016 10:12
-1 0 +1

Добрий день, підскажіть будь-ласка куди звертатися щоб виправити помилку в прізвищі у військовому квитці

Олександр Ukraine 29.01.2016 16:17
-1 +4 +1

Служба по контракту, це теж працевлаштування. Але вона, в зв'язку з особливістю військової служби, виключає будь-яке сумісництво. Отже, необхідно визначитися в пріоритетах. Гарантії, щодо збереження місця роботи і виплати середньої зарплатні мають лише мобілізовані особи. Але слід бути обережним і менше поширювати інформацію про своє бажання служити. В Новоград-Волинському та районі дуже поширені випадки, коли працедавець звільняв робітника, до його мобілізації з будь-яких причин, щоб не виплачувати будь-яких коштів, тим паче що в поточному році ці витрати покладені на нього. У вашому випадку доцільно звільнитися за власним бажанням чи за згодою сторін, крім розрахункових коштів будь-яких інших виплат він не отримає.

Tanya Kolesnik Ukraine 29.01.2016 12:35
-1 +1 +1

Доброго дня, мій знайомий хоче піти в армію служити по контракту, але при цьому в даний момент він ще працює офіційно. Я чула, що якщо людина йде на службу в ЗСУ то при звільнені вона отримує не тільки розрахункові, але й ще якісь кошти додатково. Як правильно звільнитися, за якою статтею і як отримати кошти? Буду дуже вдячна за відповідь.

Олександр Ukraine 27.01.2016 10:35
-1 0 +1

Зверніться до поліції, поведінка вашого чоловіка неправомірна. Його можуть притягти до відповідальності за насильство в сім"ї. При майнових спорах, бажано зробити його опис за участю вашого депутата міської ради.

Катерина Ukraine 26.01.2016 22:58
-1 0 +1

Я подала на розлучення до суду. Мій чоловік не пускає мене до будинку і я не можу забрати речі, поміняв замки. Що мені робити?

Олександр Ukraine 08.01.2016 21:00
-1 0 +1

Дмитро, Вас з дружиною розлучатимуть у судовому порядку. Для консультації передзвоніть мені 0968721042.

Діма Ukraine 05.01.2016 22:19
-1 +1 +1

Я хочу розвестися з жінкою. Син живе з нею. ДДвох хочемо розійтися, куди нам іти

Віта Ukraine 20.12.2015 17:05
-1 +1 +1

Я хочу подати в суд на розлучення, не можу додзвонитися, ви завтра будете в себе

Александр Ukraine 17.12.2015 23:31
-1 +1 +1

Офіс знаходиться у торговельному центрі "Економікс" по вул. Шевченка, 13, навпроти Будинку Рад на 3-му поверсі

Ірина Ukraine 17.12.2015 18:20
-1 0 +1

Я хочу звернутися до вас по особистому питанню для консультації. Де з вами можна зустрітися.

Александр Ukraine 17.12.2015 18:14
-1 +1 +1

Право на пільги є у учасників бойових дій, ветеранів війни. При наявності довідки надається безкоштовна медична допомога. Також не втрачаючи часу необхідно використати своє право на отримання земельної ділянки. Подавати з пакетом документів можна й копію довідки. Для допомоги в отримані статусу учасника бойових дій можна звернутися безпосередньо до мене по попередньому запису.

Руслан Ukraine 16.12.2015 22:58
-1 +4 +1

Добрий день. Я був мобілізований до армії. Півроку тому була демобілізація але посвідчення учасника бойових дій ще не дали. На руках тільки довідка що примав участь в Ато. Чи я право на пільги.