Гумові та пвх надувні човни магазин в Новограді Волинському

Гумові та пвх надувні човни магазин в Новограді Волинському. В якості додаткової оснастки човен надувний ПВХ може бути укомплектован навісним транцем під електромотор.
Продаж човнів гумових Новоград Волинський. Різноманіття цін і моделей надувних гумових човнів ПВХ, різні типи матеріалів, більшість яких спеціально адаптовані для наших умов, дозволяють вибрати і купити надувний човен навіть для самого досвідченого мисливця і рибалки.
тел 066-263-74-72 або 068-064-00-13
Човен надувний двомісний гумовий в Новограді Волинському. Човни ПВХ можуть комплектуватися підвісним транцем і є універсальними.
Легкі надувні човни пвх Новоград Волинський. Недорогий човен надувний має супер-керованість, хорошу вантажопідйомність і відмінний зовнішній вигляд.
http://barabashova.at.ua
Купити гумові човни в Новограді Волинському. Купити човен надувний гумовий відмінної якості за найнижчою ціною!
Продаж човнів пвх Новоград Волинський. Наші надувні гумові човни - це максимум моделей на будь-який смак і для будь-якого виду полювання, риболовлі і відпочинку біля води.
http://lodki-rezinovye.at.ua
Човен надувний гумовий Лисичанка, Лисичанка одномісна гумова Стриж, Лисичанка надувна Язь Чайка, Лисичанка човен гумовий двомісний Язь Чайка Байкал, човен надувний ПВХ Скіф одномісний, Скіф пвх човен двомісний, пвх човен Скіф з навісним транцем, човен пвх Скіф з жорстким транцем, човен пвх Барк, пвх човен Скіф з поворотними кочетами, надувний човен пВХ Скат, Спортекс човен пвх, Колібрі човен пвх надувний.
https://www.youtube.com/watch?v=td1I0wb5F48
У продажу гребні і моторні човни. У продажу надувні човни із ПВХ гребні і ПВХ моторні, ПВХ з навісним транцем і ПВХ з жорстким транцем з гарантією від виробника, клапана на гумові човни всіх типів, ремкомплект і інші аксесуари, Заброди, бахілли, льодобури.
У нас завжди можна купити недорого надійні надувні човни пвх і гумові човни Лисичанки, і наші ціни і асортимент при покупці Вас приємно здивують. Телефонуйте нам прямо зараз 066-263-74-72 або 068-064-00-13.
Рубрики
Предмети побуту Туризм, спорт, відпочинок Все для моря
Дії

Схожі оголошення

Чому варто вступати до польських вишів з ЮНЕКО ГРУП 1. Підбір ВНЗ під абітурієнта. Як правило ми пр...
10:33, 9 квітня
Компанія Viza Персонал запрошує Вас оформити документи для отримання чеської робочої візи,яка дасть...
10:09, Вчора
Купити у Новограді Волинському гумовий човен Лисичанка недорого якісний. Продаж у Новограді Волинськ...
22:11, Вчора
Диван для офиса. Купить диван для офиса. Диваны в офис. Заказать диван для офиса. Купить диван для о...
16:51, 16 квітня
Магазин "Art Світло" пропонує Вам широкій вибір освітлювальної продукції. Основний вид діяльності пі...
09:47, 10 квітня
Обложка на паспорт Париж. Идёт с выпуклым и объемным рисунком. а, так же с вкладышем для посадочного...
20:41, 10 квітня