Каратисти Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи прийняли участь у чемпіонаті в місті Харків

5 лютого 2017 року каратисти міської дитячо-юнацької спортивної школи прийняли участь у чемпіонаті в місті Харків, де  пройшов найбільший за кількістю учасників та за кількістю країн турнір, за останні роки, під назвою «Харків опен 2017». Палац спорту "Локомотив" зібрав під своїм дахом 779 спортсменів та неймовірно велику кількість уболівальників. Країнами учасницями стали: Польща, Словакія, Білорусія, Грузія, Бельгія та навіть команда з Франції. Команда нашого міста, яка представляла п’ять спортменів прибула за день до змагань, для відновлення сил після довготривалої дороги.

Першу нагороду для нашої команди здобув 12-річний спортсмен Коваль Дмитро, який провів 4 переможні сутички, а от у фінальному поєдинку суперник був більш досвідчений, у підсумку 2-е місце. Слідуючою включилась у змагання наша призерка чемпіонату України, Толченова Олександра, але на цей раз вона виступала у іншій ваговій категорії. Не зважаючи на це, теж пробилась до фіналу, у якому після нічиєї 0:0 програла за рішенням суддів 4:1. Третю медаль здобув для нашої команди Іванов Микола. Прикра помилка на останній секунді півфіналу не дала йому можливість прорватись у фінал, а от у поєдинку за 3-е місце вже свого шансу не втратив. Найпрестижнішою нагородою стало призове місце тренера та спортсмена Хромушина Андрія, який здобув медаль у категорії серед дорослих спортсменів. Андрій повернувся після тривалої перерви і здобув на цих змагання  почесне 3-є місце, яке для нашої команди, та особисто для нього на вагу золота. Ще один спортсмен нашої команди, Ганношин Сергій, нажаль, повернувся без нагороди, але продемонстровані ним сила та характер дають право надіятись на краще.  Поїздка відбулася за підтримки управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. Уся міська команда готується до чемпіонату «Zyagel open 2017», який відбудеться в Новограді-Волинському. Запрошуємо усіх бажаючих 26 лютого підтримати наших спортсменів та побачити захопливі поєдинки кращих спортсменів.