Гаджети з сенсорним екраном — це чудовий винахід. Вони тонкі, компактні, легкі і багатофункціональні. Більша частина користувачів цією технікою — молодь і діти, планшет замінює частині учнів підручники, та робить шкільний рюкзак не таким важким.

Така зручна річ, як планшет може бути іграшкою, книгою, фотокамерою, фотоальбомом, засобом зв’язку та багато чим ще.

Але діти, зазвичай, не дуже обережні. Найчастіші пошкодження планшетів — механічні. Це дуже тендітна річ, особливо планшети з великою діагоналлю. Що ви зробите, якщо дитина випадково подряпає корпус чи екран гаджета? Напевне, по-перше будете її сварити за неуважне ставлення до дорогих речей, по-друге, вірогідно, на якийсь час дитина залишиться без планшета, щоб подумати про своє відношення до техніки, по-третє, — звернетесь до сервісу або купите новий.

Чи варто псувати свої та дитячі нерви і витрачати гроші? Згадайте себе у шкільному віці, планшетів тоді не було, але чи довго трималися інші речі? Можливо, необачність дитини виявляється цілком зрозумілою. Краще батькам самим потурбуватися про захист коштовних речей. Інтернет-магазин «ВЧехле» пропонує чохли для планшетів. Такий аксесуар:

  • захистить гаджет при падінні;
  • збереже екран;
  • трансформується у підставку, з якою зручно дивитися відео та читати.

 

Збільшити кількість продажів — головна мета будь-якого виробника. Цьому сприяє мода і реклама. В моду входять смартфони з білим корпусом, сріблястим, золотистим, тонкі, супертонкі, а верхом крутості вважається мати iPhone нової моделі.

Вибираючи сучасну модну модель, покупець найперше думає про свій імідж, Проте перші подряпини на корпусі або екрані виводять на передній план турботу про захист.

Телефони з сенсорним екраном не менш крихка річ, ніж планшет. За думкою фахівців з сервісних центрів, найчастіше при падінні страждають модні телефони з великим екраном. Щоб цього не сталося, варто заглянути на сторінку порталу «ВЧехле».

Гаджет можна вбрати у захист будь-якого кольору та дизайну. Чохли виробляються спеціально для конкретної моделі телефона. Навіть для брендів з обмеженою пропозицією моделей або нестандартних смартфонів, можна підібрати чохол або бампер на конкретну модель.

Велика популярність — привілей смартфонів Lenovo, у цього виробника більше, ніж півсотні моделей. Ви знайдете різні чохли на телефон леново — від гламурних до брутальних, від стильних до міцних спортивних, і усе це на сторінках інтернет-магазина «ВЧехле».

Приблизно такою ж різноманітністю представлений китайський бренд Huawei. Традиційно китайський підхід — захопити всі сегменти ринка. Тому, в арсеналі Huawei моделі на будь-який смак та гаманець.

 

Корпорація впроваджує власні технічні розробки, і, за думкою фахівців, на залізі не економить. Проте, занадто дорогі китайські моделі не дуже користуються попитом, доводиться економити на зовнішніх деталях. Наприклад, тонкий Huaweі GT3, заявлений як металевий, насправді має тільки алюмінієву кришку. Тобто, при випадковому падінні на ребро, смартфон може легко пошкодитись.

Чохол на смартфон — просто необхідна річ. Його можна вибрати та придбати у кількох варіантах — зі штучної або натуральної шкіри, пластиковий, тонкий силіконовий та металевий. Експерти зазначають високі технічні параметри Huawei GT3 при використанні смартфона у якості Play Station. Проте, з якою б метою покупці не вибрали саме цей смартфон, потурбуватись про його захист від механічних пошкоджень, варто. У цьому допоможуть чохол на Huaweі GT3 та захисне скло.