Як вибрати матеріал для кухонного гарнітура? Це питання цікавить багатьох покупців, але особливо тих, хто зовсім не розбирається в матеріалах. Але нічого складного в виборі немає, а ми підкажемо, які кухонні гарнітури краще і довговічніше. Якщо ви шукаєте меблі для дому ось посилання на сайт виробника, тут всі меблі відмінної якості і в великому асортименті.

Але давайте докладніше розберемося в тому, які матеріали краще?

Ламінат

Найбільш часто застосовується в сегменті меблів «економ класу». Фасади з ламінованого ДСП високої якості, торці оброблені пластиковою кромкою товщиною 2 мм, ідентичного або іншого кольору.

  • не дороге, досить міцне покриття. Велика колірна гамма.

  • вразливе до впливу вологи по торцях, до механічних пошкоджень.

Для того щоб зібрати кухонний гарнітур своїми руками, буде потрібно величезна кількість зусиль, інструментів і терпіння. Але при цьому ви отримаєте відмінний досвід, а також заощадите кошти, так як ціна збірки кухонного гарнітура буває досить висока.

Пластик

На сьогоднішній день в основному застосовується «рідкий» пластик на основі епоксидних смол. Дозволяє обробляти самі фантастично вигнуті поверхні.

  • яскравий зовнішній вигляд, добре миється, досить ударостійкий.

  • обмежений термін збереження первісного вигляду.

МДФ

Якщо відкинути складні технічні терміни - добре пресована папір з вологозахисним просоченням. Дуже міцний і технологічний матеріал. Покривається спеціальними зносостійкими плівками при високій температурі, що мають різну текстуру і колірну гамму.

  • велика «карта квітів», глянсове або матове покриття, можливість виготовлення фасадів складної геометрії і конфігурації.

  • піддається впливу вологи, не висока стійкість до механічних пошкоджень.

Алюміній і нержавіюча сталь

Використовується як для оздоблення фасадів з ДСП, скла, МДФ, так і як самостійні елементи в певних стилях.

  • міцність, довговічність, стійкість до механічних впливів, привабливий зовнішній вигляд.

  • висока вартість, складність виготовлення і обробки.

Купуючи меблі, ми сподіваємося на її тривалу експлуатацію. Роки пролітають непомітно, і новенький кухонний гарнітур перетворюється в набір непривабливого мотлоху. Викидати його на смітник і збирати гроші на новий? Не поспішайте - для будь-якого кухонного гарнітура можна зробити ремонт своїми руками.

Натуральне дерево

В основному застосовуються тверді породи деревини з яскравою текстурою, дуб, ясен, клен, горіх, бук і більш «м'яке», але, не менше красиве дерево вільхи та берези.

Висока вартість, складність обробки, вимагає високоякісного вихідного матеріалу і захисного покриття.