Якщо ви зіткнулися з якою-небудь проблемою в плані ремонту, то мій вам рада – звертайтеся в «Ремонтік». Ці хлопці усе зроблять на вищому рівні, вам настільки сподобається кінцевий результат, що ремонт буде святом, а не однією з найстрашніших подій! Я знаю, про що я говорю, тому що сама не так давно оновила зовнішній вигляд своєї квартири і хочу поділитися своїми враженнями.

Переживання

Я не належу до категорії людей, які панікують при будь-якій слушній нагоді, але необхідність в ремонті все-таки трохи мене лякала. Ця справа вимагає грошей, відповідальності, сил і часу. Але сьогодні, слава богу, абсолютно не обов’язково самостійно міняти труби, лазити по сходах і усе інше – можна просто звернутися в ремонтно-будівельну фірму. Що я зробила. І як же я рада, що наштовхнулася на сайт саме цієї компанії!

Найперше, що мені кинулося в очі – розцінки на ремонт квартир. Ціни були доступними, але не на стільки, щоб викликати підозру. Я вирішила переконатися і подзвонила по вказаному номеру телефону. Мене вислухали і відповіли на усі мої питання. Я практично отримала консультацію! Це теж мені сподобалося. Більше того – після того, як я залишила заявку, мені сказали, що до мене додому приїде фахівець, який огляне квартиру, складе список робіт і кошторис. І мені не треба буде думати, як пояснювати, що я хочу – професіонал сам подивиться і все побачить.

Початок робіт, як все проходило і чим закінчилося

Все було так, як я і чекала. До мене приїхав майстер, оглянув все, і запитав у мене, чого б я хотіла. Вислухавши мої побажання, він запропонував декілька варіантів, детально розповів про матеріали, які можуть знадобитися, пояснив, як формується вартість, і взагалі, виявився дуже приємною людиною.

Після вирішення усіх паперових питань закипіла робота. Причому дійсно закипіла: після кожного дня було видно, що саме хлопці сьогодні зробили. Ремонт робився дуже швидко. В принципі, це усе що можу сказати безпосередньо про сам ремонт. Розповідати, як робітники вставляли вікна і натягували стелю сенсу немає, а про основний – швидкість і якість, я вже сказала.

У результаті, я можу виділити наступні переваги цієї ремонтної фірми :

  1. Хлопці не вимагають передоплати.

  2. Вартість цілком прийнятна.

  3. Все робиться швидко.

  4. Враховуються абсолютно усі побажання клієнта.

  5. Усі роботи виконуються на дійсно високому рівні.

Місяць по тому я отримала практично свою мрію – робітники виконали абсолютно усі мої вимоги, мені не довелося зробити ні єдиного зауваження! Все було зроблено дуже добре, рекомендую звертатися саме в «Ремонтік»!