Ті, хто коли-небудь робив ремонт самостійно, знають, що краще не поскупитися, і довіритися професіоналам. Вони все зроблять, по-перше – більш якісно, ​​по-друге – швидше, по-третє – без зайвих нервів.

Знайти підходящу фірму не так просто

Сьогодні досить складно знайти будівельно-ремонтну фірму, яка б за оптимальні ціни зробила достойний ремонт. Тим більше, що обсяги досить великі, і обдурити наївного клієнта, який нічого не розуміє в таких справах, дуже просто. Ось і я переглянув безліч пропозицій. Запит «ремонт квартир Львів ціни» видав мені сайти декількох фірм, які мене зацікавили. Серед них була і «Ремонт-Буд».

Ретельно вивчивши інформацію на сайті, я подзвонив менеджеру і задав вже йому цікаві для мене питання. Я не очікував почути точної відповіді, але мене здивували. Я дізнався все, що мені потрібно, і вирішив зупинити свій вибір на цій компанії.

Оформлення договору, уточнення деталей

Фірма працює наступним чином:

  • Ви залишаєте свою заявку;

  • з Вами зв'язується працівник компанії, уточнює, що саме Ви хочете, і відправляє до Вас свого працівника;

  • фахівець оглядає приміщення, ви з ним радитесь і складаєте кошторис;

  • через 2-3 дня, коли все готово і обидві сторони всім задоволені, бригада приступає до роботи.

Можна почати ремонт раніше чи пізніше – терміни обумовлюються заздалегідь. Компанія завжди йде назустріч клієнту, це я перевірив на власному досвіді.

Ремонт

Ремонт в квартирі був зроблений бездоганно! Я міг навіть не приходити і не дивитися, як йдуть справи – робочі дійсно робили все на совість. Роботу мені здали в терміни і навіть проконсультували, як правильно доглядати за новими матеріалами, як уберегти їх від передчасного зносу та інше.

І я вирішив ще замовити у них таку послугу, як укладання плитки. На їх інтернет-ресурсі remont-bud.com/ukladka-plytky/ вся інформація розписана досить детально, як працює бригада я вже знаю, тому, чому б і ні? Якраз до дачного сезону оновлю свою ділянку.

Сказано зроблено. І знову хлопці здивували мене – замовлення було оформлено максимально швидко, укладка зроблена на вищому рівні і чітко в терміни, які я вказував. Що тут ще можна сказати?

Коротше кажучи, я залишився задоволений роботою фірми у всіх планах. Хлопці працювали швидко і якісно, ​​при цьому не мав значення вид робіт – вони і шпалери добре поклеїли, і плитку виклали на вищому рівні. У них дійсно працюють одні професіонали. Раджу!