Знаєте, я давно шукав компанію, яка б задовольнила мої потреби у прибиранні будинку. Він у мене немаленький - 4 кімнати, балкон, кухня, ванна кімната. Зараз я розповім, як оформляв замовлення в компанії Подому.

Передісторія

У Львові чимало компаній, які пропонують послуги хатніх робітниць для прибирання квартир, будинків. Але далеко не всі якісно виконують свої заявлені послуги. До того ж дехто ігнорує замовлення або працівники приходять невчасно чи халатно ставляться до поставленого перед ним завдання.

Так, одного разу я замовив прибирання у іншої компанії у Львові, але… як не дивно, я так і не дочекався працівників тієї фірми. Вони просто не прийшли. Звісно, мене це дуже здивувало, адже нині ринок подібних послуг просто перенасичений і таке неприйнятне ставлення до клієнтів говорить просто про нечесність їхніх працівників, зокрема і керівництва.

Та, на щастя, я натрапив на іншу компанію, що пропонувала послугу “прибиральниця Львів”. Зайшовши на її інтернет-сторінку po Domu, я побачив, що спектр послуг у них доволі широкий. І мені знову захотілося спробувати оформити замовлення, щоб до мене таки прийшла прибиральниця і навела лад у оселі.

Чи просто оформити замовлення у компанії По Дому?

Відповідь однозначна? Так! І це однозначно. Що для цього потрібно зробити?

  • подзвонити по вказаному на сайті номеру телефону +38 (097) 243-84-19;

  • самому залишити номер телефону у вказаному полі та чекати дзвінка.

Я не став покладатися на удачу і вирішив зателефонувати самотужки. Відповів приємний жіночий голос. У мене відразу спитали, які кімнати необхідно прибрати та яка приблизна їхня площа.

Замовлення у мене було спочатку невелике. Я попросив прибрати ванну кімнату. Я хотів перевірити компанію, і якщо б мені сподобалося, то надалі я зробив би більше замовлення. Ми про все домовилися із менеджером. За день до того, як до мене мав прийти клінер, мені передзвонили. Це було приємною несподіванкою. Я повідомив своїм домашнім, що завтра о 13:00 прийде працівниця з клінінгової компанії прибирати.

Вона прийшла без запізнень і якісно виконала свою роботу - були протерті всі поверхні, вимитий умивальник та унітаз, помита плитка та змішувачі. Одним словом, все блищали кришталевою чистотою, начебто я оновив там ремонт.

Вже через кілька днів я знову звернувся в цю компанію. Я замовив прибирання 4 кімнат і кухні. Все так само пройшло чудово. Я залишився задоволеним.