Дехто жартома говорить, що головне випробування для стосунків – ремонт. На сьогодні ця фраза вже не актуальна, тому що можна найняти ремонтну бригаду і спокійно насолоджуватися життям далі. Ми саме так і зробили – звернулися у фірму «Кірсланд» і жодного разу не пошкодували про своє рішення.

Як нам прийшла ця ідея

Наша квартира не дуже потребувала ремонту. Ми планували колись його зробити і просто з інтересу переглядали сторінки по запиту ремонт квартир Львів ціни. Компанія «Кірсланд» пропонувала безліч послуг з більш ніж прийнятними цінами. Плюс, на той момент у них діяла якась акція, не пам’ятаю її умови, але нас з чоловіком це притягнуло.

На той момент наші фінанси дозволяли здійснити задумане, і ми вирішилися. З тієї миті ми жодного разу не пошкодували про те, що прийняли саме таке рішення.

Консультація з фахівцем

Ми подзвонили по вказаному номеру телефону, поговорили з менеджером, спитали про все, що нас цікавило, і він прийняв нашу заявку. Відразу ж була призначена дата, коли до нас повинен приїхати професіонал для детальнішого огляду.

Ми дочекалися його і дізналися багато нового. Наприклад:

  • вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта при першому ж огляді;

  • оплата робиться тільки після того, як клієнт прийме вже зроблену роботу;

  • вартість формується залежно від безлічі чинників(їх нам теж перерахували);

  • терміни обмовляються заздалегідь, і теж впливають на вартість.

Оскільки наша квартира має площу більше 60 квадратних метрів, плюс ми хотіли не просто косметичний ремонт, а щоб у нас була декоративна штукатурка Львів, ми не сподівалися на швидке завершення ремонту. Але нас здивували – пообіцяли зробити все впродовж двох місяців.

Сам ремонт і що ми отримали в результаті

Свою обіцянку бригада стримала – все було зроблено якісно і впродовж 2 місяців. Ми ретельно стежили за тим як проходили роботи і оплачували виключно тільки те, що зроблено.

Окрім якісного ремонту, ми отримали безліч корисних порад щодо догляду за новими матеріалами і новою квартирою в цілому. Це свідчить про те, що робітники дійсно на совість зробили ремонт - вони відповідально відносяться до своєї роботи, інакше їм було б все одно як ми доглядатимемо за своїм житлом.

Загальний результат нас порадував. Ми були здивовані і швидкістю, і якістю робіт і жодного разу не пошкодували про те, що тоді вирішили звернутися в «Кірсланд». Усім рекомендуємо цю фірму – уся інформація на їх сайті це не порожні обіцянки, а справжнісінька правда, ми змогли переконатися в цьому особисто.