На сьогодні пошуком додаткового виду заробітку зайняті багато жителів нашої країни. Адже основна робота не завжди приносить належного рівня дохід або є вільний час, який можна витратити з користю, примножуючи сімейний бюджет. На жаль, такого типу роботу знайти нелегко. Найчастіше пропоновані вакансії чітко прив'язані до тимчасових рамок або вимагають чималих фізичних зусиль.

Компанія Убер рада запропонувати співпрацю для всіх, у кого є водійські права і бажання отримувати прийнятний прибуток за свою працю. Стати убер партнером вкрай просто. Для цього необхідно зайти на наш сайт і заповнити анкету або зв'язатися з співробітниками компанії, які дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть стати частиною нашої великої команди. При цьому, здійснено не обов'язково мати власне авто. Воно може бути орендоване, головне щоб машина була в належному технічному стані і не мала ніякої реклами.

Убер партнер - це не просто водій таксі, який одержує оплату за встановленою тарифною сіткою без можливості розширити свої можливості. Отримавши роботу, ви отримуєте ряд бонусів, а також купон сертифікат на паливо, витратні матеріали, СТО, мийку авто та багато іншого. Таким чином, співпрацюючи з нами, ви можете економити свої кошти, а також збільшувати дохід за рахунок постійних виїздів.

Графік у убер партнера гнучкий і залежить тільки від самого водія. Він може виїжджати на замовлення в будь-який час доби і день тижня. Ніхто не встановлює жорстких рамок, що дозволяє активно поєднувати цю роботу з основним видом заробітку.

Для убер партнерів організована служба підтримай, що функціонує 24/7. Це дозволяє нашим водіям в будь-який час звертатися за допомогою до фахівців, консультуватися і оперативно дізнаватися будь-якого роду інформацію. При цьому, наші водії повністю захищені, адже кожен клієнт перед поїздкою проходить реєстрацію і залишає свої дані. Так водій може бути точно впевнений, що в поїздці не відбудеться ніяких ексцесів з вини пасажира.

Хочете стабільну зарплату без затримок і відрахувань, тоді стаєте убер партнером вже сьогодні. Ми раді кожному, адже наша мережа поширена по найбільших містах України і дозволяє водіям повною мірою реалізувати себе і отримувати дохід навіть при мінімальній завантаженості.