Рукава високого тиску давно стали незамінними виробами, що дозволяють транспортування різних рідких середовищ під певним тиском. При цьому, самі робітники емульсії можуть бути високих температур і відрізнятися всілякої консистенцією. Саме тому шланг гідравлічний або рукава високого давления повинні повністю витримувати такі умови і успішно в них функціонувати без передчасних поломок і інших ситуацій.

Наша компанія promrukaw.com.ua займається продажем РВД від вітчизняних і зарубіжних компаній виробників. У нас ви можете купити вже готовий шланг гідравлічний або здійснити придбання вироби під замовлення. Ми реалізуємо виключно високонадійні і довговічні механізми, успішно витримують широкі температурні діапазони, агресивні зовнішні механічні дії і іншого роду впливу.

Шланг гідравлічний являє собою гнучку трубу, яка зсередини має гумову оболонку, що забезпечує повну герметичність обладнання. Каркасна основа рукава може складатися з тканини або металу, а зовнішня оболонка виготовляється з надійного і зносостійкого матеріалу, що захищає систему від впливів ззовні. Застосування шланга допустимо в гірничодобувній, будівельній, авіаційній, нафтопереробної та інших областях. Він успішно замінює металеві труби в місцях, де немає можливості їх обладнати для перекачування рідини. Це можуть бути відрізки стиків конструкцій, що вимагають для себе більш поворотних і гнучких елементів.

Кожен шланг гідравлічний має свої експлуатаційні параметри, які задаються виробником в процесі виробництва вироби. Роблячи вибір механізмів, слід в обов'язковому порядку враховувати дані властивості рукавів, оскільки від них залежить можливість застосування шланга на тому чи іншому робочому ділянці. Ці характеристики включають в себе:

• Допустимий показник робочого тиску в системі;

• Можливий вигин рукава в робочому та неробочому стані;

• Максимально допустимі температурні показники рідких робочих середовищ.

При цьому, під час установки обладнання, необхідно дотримуватися всіх заходів обережності і монтувати конструкцію відповідно до техніці безпеки.

Купуйте у нас надійні, високоефективні і довговічні шланги гідравлічні від передових виробників і в рази покращуйте свої виробничі показники за рахунок представленого сучасного обладнання.