Високоякісні електронагрівачі широко застосовуються в багатьох промислових сферах, оскільки служать обладнанням, що нагріває повітряні потоки в спокійному і неспокійному стані, а також всілякі водні середовища. При цьому дані вироби користуються популярністю не тільки у виробничих процесах, а й є важливою частиною багатьох побутових предметів. Наша компанія elektronagrevatel.com виготовляє електронагреватель різних конфігурацій.

Наші сучасні технічні потужності дають можливість виробляти електронагрівачі найвищого класу, а застосовується якісну сировину забезпечує продукції найвищі експлуатаційні параметри. Всі вироби сертифіковані, відповідають чинним стандартам, довговічні і безпечні.

При необхідності, замовник може надати креслення бажаного електрообігрівача, після чого наші фахівці виготовлять його в мінімальні терміни по найприйнятнішою вартості. Співробітники компанії з радістю дадуть відповідь на всі запитання й нададуть розгорнуту консультацію з технічних і експлуатаційних параметрів даного типу обладнання.

Електронагрівачі включають в себе основний нагрівальний елемент у вигляді спіралі, виконаної з матеріалу з високим показником опору, оболонку з металу і контактні стрижні. Ці деталі відокремлені від самої оболонки спеціальним ізолятором. Торцеві кінці Тена повністю герметичні, оскільки попереджають потрапляння всередину конструкції вологи і інших непотрібних середовищ.

Наша компанія виготовляє електронагрівачі різної довжини, конфігурації, потужності та інших технічних показників. При цьому наші вироби можна експлуатувати при безпосередньому зіткненні з робочими середовищами, вони зносостійкі до вібрацій, механічних впливів, температурних коливань і іншим впливам ззовні. Одночасно, під час функціонування механізмів, зовнішня оболонка електронагрівачів знаходиться не під напругою. Це забезпечує максимально безпечну експлуатацію даного обладнання при будь-яких можливих умовах.

Купуйте нашу високоякісну продукцію за абсолютно доступними цінами і самостійно оціните всі її переваги під час тривалого періоду функціонування.