вікна пвхВ середині ХХ століття вікна ПВХ стали інноваційним винаходом, і з тих пір вони тільки набирають популярність серед звичайних споживачів. У чому ж причина такої поширеності цих конструкцій? Які у них переваги?

Тепло і затишок

Віконні конструкції з цього матеріалу багато в чому перевершують класичні дерев'яні вікна. Вони мають кращі тепло- і шумоізоляційні характеристики, та й виглядають набагато привабливіше. Крім того, вікна дуже зручні в експлуатації, так як не вимагають особливого догляду. Вони стійкі до різного виду пошкоджень, надійні і довговічні. І все це за демократичною ціною!

Багатокамерна конструкція, надійна фурнітура, найкраща герметичність, а в деяких випадках ще й використання особливих енергозберігаючих склопакетів, забезпечують захист кімнати від холоду взимку і від спеки влітку. Крім того, вікна з ПВХ не бояться навіть сильних поривів вітру, тому захищають вiд протягiв.

Жителям великих міст не з чуток відома проблема шумоізоляції, особливо якщо вікна виходять на жваву вулицю. Металопластикові конструкції дозволяють знизити рівень шуму в приміщенні приблизно на 30 дБ, чого достатньо для максимальної тиші і затишної обстановки в будинку.

Привабливість

Пластикові вікна виглядають набагато привабливіше дерев'яних. Вони можуть бути різних габаритів, стандартної або оригінальної конфігурації. Варто зазначити, що складні конструкції можуть коштувати значно дорожче. Особлива техніка ламінації дозволяє створювати різні дизайнерські рішення, робити вікна класичного і креативного виду, оформляти їх під дерево і т.д.

Зручність

Пластикові вікна і в експлуатації мають безліч переваг:

  • Їх не потрібно утеплювати на зиму;
  • Немає необхідності у фарбуванні або ретельному чищенні, досить лише зрідка протерти вікна мильним розчином;
  • У сиру погоду рами не розбухають;
  • Замість кватирки - зручна функція провітрювання, завдяки якій стулку можна відкривати в декількох положеннях.

Слід зазначити, що конструкції все ж вимагають деякого догляду. По мірi забруднення їх необхідно мити з використанням звичайної мильної води. Для цього можна використовувати і спеціальні магазинні засоби. Крім того, фахівці рекомендують один-два рази на рік проводити профілактику: змащувати елементи вікна технічним маслом, обробляти ущільнювальну гуму силіконом, міняти її на річну або зимову. Довірити всі ці процедури можна професіоналам. У будь-якому випадку, догляд за ПВХ вікнами не вимагає особливих навичок або великої кількості часу, чого не можна сказати про обслуговування дерев'яних конструкцій.

Практичність і надійність

Термін експлуатації вікон із ПВХ становить близько 50 років, а іноді доходить і до 70. При цьому профілі під час користування не деформуються та не розсихаються, вiдповiдно не потребують ремонтних робіт.

Купити вікна ПВХ в Житомирі ви можете в компанії «Оконич», яка безпосередньо співпрацює з відомими виробниками, тому пропонує споживачам виключно високоякісні конструкції і низькі ціни. Уточнюйте подробиці, або оформляйте замовлення у менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.