Сьогодні майже 40% населення інтернету здійснюють свої покупки на онлайн ресурсах! Коли ж мова йде про велику/дрібну техніку для дому, для більшості споживачів важливо наявність можливості тестування її роботи! І вона надається Вам у виставковому залі АБВ в Дніпрі!

Магазин техніки для дому та офісу АБВ - це сучасний сервіс, який дозволяє купити потрібний пристрій як з використанням сайту, так і при безпосередньому відвідуванні фізичного маркету у Дніпрі (вул. Боброва, 1. На другому поверсі ТЦ Приозерний). Для уточнення наявності продукції, узгодження деталей покупки або з питань іншого характеру набирайте: 0(67) 6344010, 0(63) 8876220 або 0(50) 0755597. Онлайн-супермаркет: abv.com.ua.

АБВ Техніка - інтернет магазин побутової техніки у Дніпрі

Можливості та переваги магазину АБВ у Дніпрі

Прийнявши рішення купити устаткування в нашому маркеті https://www.abv.com.ua/, Ви отримуєте наступні привілеї:

  • Простота оформлення замовлення. Будь-яку техніку для дому Ви можете купити за кілька хвилин онлайн або з відвідуванням виставкового залу АБВ у Дніпрі.
  • Розмаїття брендів/продуктів. Ми пропонуємо техніку від десятків найбільш затребуваних і відомих марок з усього світу!
  • Реєстрація на сайті. Оформлення акаунта в інтернет магазині дозволить Вам завжди залишатися в курсі останніх новин, оновлення асортименту, акцій і знижок!
  • Безкоштовна доставка. Ця пропозиція поширюється на більшість позицій з онлайн-каталогу техніки для дому! Крім цього Ви також можете самостійно забрати вантаж з нашого складу у Дніпрі.
  • Проста політика повернення/обміну. Ви можете повернути або обміняти свій виріб протягом 14 днів після покупки або ж в гарантійний період, встановлений виробником.
  • Доступність "живої" служби підтримки. Консультації з будь-якого тематичного питання доступні для Вас у телефонному режимі або з відвідуванням виставкового залу АБВ у Дніпрі!
  • Можливість тестування техніки. Зробити це можна в нашому фізичному маркеті по вул. Боброва, 1 (район ринку "Озерка", на 2-му поверсі ТЦ "Приозерний").

Вибір техніки для дому за ціною, по брендам, зовнішньому дизайну і технічним параметрам. У всіх цих аспектах Ви знайдете повноцінну консультацію в розмові з представником супермаркету в Дніпрі. Для цього зв'яжіться з нами по одному з вказаних номерів, напишіть в онлайн чат на сайті або відвідуйте виставковий салон АБВ (щодня з 9 до 21).