Дитяча - це особистий простір дитини, місце, в якому він проводить чимало часу: відпочиває, грає, розвивається. Саме тому батьки така увага приділяють кожної деталі: колірній гамі, меблів, стилістичним рішенням.

Не залишається без уваги і питання вибору шторок. Ідеальне рішення - різноманітні варіанти римських штор, які вдало впишуться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати, зроблять його більш затишним http://windecor.com.ua/product-category/rimskie-shtoryi/

Штори в дитячу для хлопчика

Мальчікам, як правило, подобаються більш яскраві кольори та активні сюжети. Якщо ваш син захоплюється спортом, існують варіанти штор з малюнком на футбольну, баскетбольну, гоночну тематику і т.д. Космос - є іншою популярною темою, і зараз неважко знайти штори, на яких будуть зображені зірки, планети, космічні кораблі, космонавти або НЛО. Можливо, ви захочете уникнути принти з персонажами модних мультфільмів, так як вони скоро вийдуть з моди. Але якщо ви готові поміняти штори через кілька років, тоді ви не зможете пройти повз штор з малюнками мультяшних тачок або динозаврів, яких так люблять маленькі хлопчики.

Штори в дитячу для дівчинки

Дівчаткам ж зазвичай подобаються такі теми, як балет, казкові принцеси і русалки. Доступні численні сюжети на тему ляльки Барбі. Якщо ваша дочка збирає таких ляльок і аксесуари, ви можете купити в її кімнату саме такі штори і спробувати зорганізувати з постільною білизною та іншими аксесуарами в кімнаті.

Квіткові теми можуть також створювати заспокійливий настрій, і малюнки на шторах з квітами можуть включати в себе такі штрихи, як веселка і сонечка. Деякі маленькі дівчатка люблять коней і поні, і зараз в магазинах немає нестачі штор з різними варіантами такої тематики, від My Little Pony до реалістичних зображень коней в природі.

Що б ви не вибрали, все таки варто пам'ятати, що все ж краще намагатися прищеплювати смак маленької леді з самого початку і не варто купувати штори з малюнками, що створюють дисонанс з обстановкою самої дитячої кімнати.

Нехай він сама візьме участь у виборі дизайну своїх штор, але і ваші поради та рекомендації також будуть враховані.

Штори в дитячу кімнату для різностатевих дітей

Багато варіантів штор підходять як для хлопчиків, і дівчаток. Тварини, наприклад, є одним з таких популярних мотивів. Також малюнок таких штор може включати в себе зображення зоопарку, морських істот, або тему африканського сафарі. Якщо у вашої дитини вже є домашня тварина, має сенс підібрати штори з малюнком, що зображує такого вихованця, собачого або котячого одного.

Інша ідея, особливо для дитини, яка тільки вчиться читати, повісити в його кімнаті штори з малюнками, які зображують літери. І пам'ятайте - в будь-якому випадку, при виборі штор важливо те, щоб такі штори приносили радість вашій дитині, а кімнаті з ними він відчував себе в безпеці і щасливим.

Римські штори в дитячу - це один із самих практичних і зручних варіантів.