Меблі - це частина життя. Вона оточує людину всюди, створює для нього комфорт. При виборі меблів слід визначитися, яку слід віддати перевагу - стандартну фабричну, або зроблену на замовлення. При можливості слід віддати перевагу меблям на замовлення. У чому ж її переваги, і які недоліки ховаються?

Плюси меблів на замовлення

  1. Ці меблі буде виготовлятися виходячи з побажань замовника. Можна буде вибрати матеріал виконання, колірну гамму, бажану фурнітуру і техніку. Будуть враховуватися і фізіологічні особливості замовника або інші побажання.

  2. Меблі на замовлення буде виготовлятися саме під те місце, де вона буде перебувати. Якщо це буде кухонний гарнітур, то він ідеально впишеться в умови приміщення і стане функціональним і комфортним для використання.

  3. Зроблена на замовлення меблі буде ідеально вписуватися в дизайн приміщення. А може розроблятися безпосередньо разом з усім приміщенням.

  4. Якість меблів на замовлення при виборі відповідального виконавця в кілька разів краще, ніж у стандартних меблів. До того ж завдяки можливості вибору більш сучасної фурнітури і матеріалів - термін служби стає практично не обмеженим.

  5. Унікальність меблів. Знайти щось схоже буде дуже важко. А при бажанні можна створити дійсно неповторні шедеври. Швидке вирішення виниклих недоліків. Якщо трапитися будь гарантійний випадок, то заміна деталі пройде швидше, так як виробники меблів на замовлення дорожать своєю репутацією. Якщо не гарантійний випадок ремонт меблів виробиться швидко і не дорого.

Недоліки меблів на замовлення

Як би якісно не виробляють корпусні меблі на замовлення https://www.mik-mebli.ua/dir/other/mebli_na_zamovlennya.html все одно мінуси знайдуться:

  • Виготовлена ​​меблі найчастіше виготовляється під певне місце в приміщення. Тому при бажанні переставити меблі або переїзді навряд чи вдасться використовувати дані меблі повторно.

  • Ще одним мінусом є те, що при виготовленні меблів на замовлення клієнт вибирає рідкісний у використанні або в кольоровій гамі матеріал, фурнітуру. І при пошкодженні деталі меблів з вини самого замовника, внаслідок експлуатації, може виявитися, що замовити несправну деталь коштує невиправдано дорого або неможливо, тому і ремонт диванів обійдеться не дешево.

  • Порушення виробниками своїх зобов'язань. Можна зіткнутися з недобросовісними виробниками або майстрами, кваліфікація яких не відповідає меблів на замовлення.

  • Вартість. Потрібно бути готовим, що меблі на замовлення може коштувати в два або більше разів дорожче, ніж стандартна меблі.

корпусні мебелі на замовлення

Видно, що у меблів на замовлення є і свої переваги, і недоліки. Але все ж виготовлена ​​на замовлення меблі при правильному її виконання настільки ідеально вписується в інтер'єр, що вже неможливо уявити без неї життя.