Чим варто керуватися при виборі?

Тут є три важливих фактори: функціональність, якість і зовнішній вигляд. Ціна - це четвертий фактор, але все ж він другорядний, так як за по-справжньому гарну річ можна віддати пристойні гроші і анітрохи не пошкодувати про це.

Розберемо кожний з них окремо.

Добре портмоне зі шкіри - це перш за все функціональний і зручний гаманець. Зручність визначається вашими особистими потребами і способом життя. Комусь потрібен місткий гаманець на блискавці з безліччю відділень, хто любить жити без нічого і йому досить компактного кардхолдера. Таким чином, перший крок на шляху до вдалої купівлі полягає у виявленні потреб: чи багато у вас пластикових карт, скільки документів ви носите з собою (паспорт, права), куди краще класти дрібниця - у спеціальне відділення або просто зсипати її в кишеню або сумку. Може бути, у вас є якісь спеціальні вимоги, наприклад, місце для фото коханої людини або спеціальний кишенька для сім-карти або навіть приховане відділення для великих купюр. Ну і звичайно, важливе питання - де ви будете носити портмоне - в сумці, внутрішній кишені піджака, або, можливо, ви з тих сміливців, хто любить класти його в задню кишеню джинсів.

Ви можете придбати дуже вигідно чоловічі портмоне в інтернет-магазині шкіряних сумок.

Позначте свої пріоритети і після цього можна приступати до пошуку. Якість гаманця визначається, по-перше, якістю сировини - шкіри або замші, що безпосередньо впливає на зовнішній вигляд виробу (про це поговоримо далі); по-друге - кваліфікацією майстрів. У цьому питанні можна довіритися бренду і магазину, або, якщо є така можливість, подивитися і помацати товар самому.

Ми рекомендуємо придбати чоловічий гаманець з натуральної шкіри. Повірте, це кращий вибір з можливих. Справжня шкіра - це найдавніший матеріал, з яким людина навчилася працювати, він м'який, міцний і естетично привабливий. Замінник шкіри не принесе нічого, крім розчарувань.

Бачу стан гаманців деяких моїх знайомих, поскупившихся або неуважно тих, хто поставився до питання вибору - на їхні гаманці шкода дивитися. Справа в тому, що з часом на поверхні будь-якого виробу з'являються потертості і поверхневі подряпини. В цьому немає нічого страшного, навпаки - у певному сенсі ці мітки життя навіть прикрашають річ. Однак при одній умові: гаманець зшитий з натуральної шкіри високої якості. Тільки в цьому випадку він порадує вас природної красивою патиною. Шкірзамінник - матеріал дешевий, вартість таких виробів невелика, але довго він прослужить - велике питання. До того ж шкіряні недорогі гаманці не рідкість: багато виробників, в тому числі і вітчизняні, грамотно вибудовують бізнес-процеси, що дозволяє встановлювати низькі ціни на свою продукцію.

Важливе питання - спосіб обробки шкіри. В основному весь цикл - від обезволашивания (видалення всіх волосся), просочення шкур маслами до фінішної обробки - відбувається на шкіряній фабриці. Іноді виробник самостійно "доводить" шкіру з допомогою жирування, вощіння чи фарбування для додання необхідного вінтажного виду своїм виробам.