Неконтрольоване вживання спиртних напоїв, особливо сумнівної якості, протягом тривалого часу призводить до отруєння організму продуктами розпаду етилового спирту. При відсутності хронічних форм захворювання на алкоголізм як симптомів інтоксикації організму можна відзначити підвищену пітливість, почервоніння шкірних покривів, нездорові блиск очей, прискорений пульс. Вранці такий стан виливається в похмільний синдром з головним болем, нудотою, блювотою, загальною втомою і розбитістю організму. Однак здоровий організм, не виснажений великими дозами етилового спирту і тривалими випивкою, здатний досить швидко відновитися.

Гостра алкогольна інтоксикація без своєчасного втручання лікарів може призвести до тяжких наслідків, порушень фізичного і психічного стану аж до летального результату, тому виведення з запою, якщо такий трапився, варто довірити лікарям. Медичний центр лікаря Кадирова допоможе позбутися симптомів алкогольного отруєння.

Причини отруєння можуть критися як в кількості випитого, так і в якості вживаних спиртних напоїв. Відомо, що хронічні алкоголіки вживають сурогатний алкоголь, лікарські засоби, технічний спирт і т. п., тому медикам доводиться боротися з отруєннями метиловим спиртом та іншими речовинами.

Дозування отруйних речовин для організму кожної людини індивідуальна, тому й наслідки в кожному окремому випадку можуть бути різними. Багато в чому це залежить від того, в якому стані у хворого знаходиться печінка. При її значному руйнуванні наслідки отруєння можуть бути дуже серйозними, в таких випадках необхідно комплексне лікування хворих на алкоголізм.

Варто записатися на лікування алкоголізму у VIP-відділенні медичного центра Кадирова, якщо Ви відчуваєте патолгічну залежність до алкоголю.

За допомогою фахівців варто звертатися у тому випадку, якщо людина вже не може без сторонньої допомоги стояти і сидіти, якщо вона не реагує на слова, лежить з закритими очима. Також в таких ситуаціях не виключена втрата свідомості.

Хронічна інтоксикація організму пов'язана з ураженням центральної і периферичної нервової системи, у хворих спостерігаються різні неврологічні синдроми.

Досить часто у період абстинентного періоду виникають епілептичні припадки, які пов'язані із змінами в ЦНС, найчастіше це судомні напади. У осіб молодого віку гостра інтоксикація може викликати інсульт. У людей старше 50 років крововиливу в мозок можуть бути досить обширними, це обумовлено тим, що кровоносні судини стоншені.