Зібратися на відпочинок в Міжгір'ї можна в будь-який час року. Поселення, розташоване в улоговині, неподалік від гір Стримба, Кам'янка і Кук, є адміністративним центром Закарпатської області. Курорт приваблює як любителів активного проведення часу, так і бажаючих оздоровитися неподалік від джерел мінеральної води. Про інші пропозиції цього курорту можна прочитати в статті на сайті 0312.ua.

Серед красот Межигір'я можна відзначити "морське око" Карпат – Озеро Синевир, недавно відкритий ведмежатник, каскадний водоспад Шипот, найдавніше болото Глуханя. Багато туристів із задоволенням відвідують Музей лісу і сплаву, Музей архітектури і побуту, а також Музей історії залізниці.

 

Стандартні варіанти для проживання в Міжгір'я – готелі різних категорій. Відповідно до ваших побажань для туристичної групи можна підібрати відповідний номер. Вілли, бази відпочинку та готелі Міжгір'я також пропонують послуги з розміщення. Але найбільш популярним типом тимчасового житла є приватні садиби та вітальні двори, які беруть у себе туристів протягом усього року. Цінова політика готелів найрізноманітніша: починаючи від дешевих і закінчуючи елітними чотирьохзірковими готелями класу "люкс".