Телефони Galaxy від компанії Sumsung заслужено визнані одними з найкращих та популярнішими в усьому світі. Щодня смартфони від представленої корпорації впевнено завойовують ринок. Кожна новинка має безліч переваг та нових удосконалених функцій. Завдяки цьому смартфон Самсунг – прекрасний вибір. Розробки та довершені технології відносяться не лише до функцій та роботи телефонів, а і дизайну. Щодо дизайну варто сказати окремо, адже цей фактор є для багатьох користувачів основним.

Ще в травні 2016 року корпорація підписала патент на цілком безрамковий телефон. Це унікальний дизайн, який гарантовано завоює безліч прихильників. Однак відомо про вихід такого смартфону стало лише зараз. Інсайдери вважають, що мова йде про новий Galaxy S9. Схематично картинка нагадує IPhone 8. Лицьова частина повністю складається з дисплею. Щоправда, верхня частина трохи скрадається встановленою камерою. Такий дизайн розроблений з урахуванням користувачів та побажанням потенційних покупців. Як стало відомо нове творіння корпорації Самсунг вийде вже в січні 2018 року і буде доступний для продажу. Це пов’язано з тим, що поставку дисплеїв прискорили. Адже зборка телефонів починається саме з цієї частини, як зазначають експерти.

Раніше покупка дисплеїв компанією Самсунг відбувалася в січні а презентація нових творінь в березні. Але на цей раз новий Galaxy S9 буде представлений вже в січні. Потенційні покупці вже зможуть придбати це творіння та оцінити лаконічній дизайн і переваги використання. Це творіння, за прогнозами, має наблизитись до кількості куплених айфонів. А це досить вагомий результат, як показник попиту на смартфон.

Вас цікавлять актуальні та корисні IT-новини? Більше цікавих статей представлено порталом EchoUA: Ukrainian Web Development.