Будь який етап будівництва заміського будинку важливий, оскільки ви створюєте будинок для себе, і звинувачувати в наступних проблемах з фундаментом, стінами, опаленням, дахом можете тільки себе, свою недбалість та неуважність. Якісна покрівля – справжній щит вашого будинку. На хорошій покрівлі не можна економити. Якими властивостями вона повинна володіти?

За всіма позиціями сьогодні лідирує сучасний покрівельний матеріал – черепиця тегола. Вона складається з просоченої бітумом склотканини або органічної целюлози. Міцність забезпечує покриття з кам'яної крихти, яке наносять на лицьову сторону черепиці. Важливе значення гнучкої черепиці – це її естетичні властивості. Така покрівля не вигорає на сонці.

 

Даний покрівельний матеріал забезпечує повну гідроізоляцію. Адже початкова функція даху – захист від дощу і снігу. Завдяки технології самосклейкі такої покрівлі під впливом сонця утворюється цілісне, надійне покриття. Бітумна черепиця функціональна при різких перепадах температур. На сонці вона не розжарюється і не вигоряє, а на сильному морозі не потріскається. При цьому вона не виділяє токсини. Є найбільш екологічним матеріалом для покрівлі.