Холодні осінні ночі і холод вранці призводять до того, що ми починаємо все частіше і частіше включати опалення в будинках і квартирах. Якщо у вас є проблеми з підтримкою потрібної температури в приміщенні, незважаючи на справність системи центрального опалення, то подумайте про покупку електричного обігрівача, який простим і швидким способом допоможе Вам обігріти ваш будинок. Дл я того, щоб вибрати обігрівач, пройдіть по посиланню керамічний обігрівач відгуки.

Переваги і недоліки електричних обігрівачів

Перевагою такого рішення є простота установки, а також невеликі витрати на покупку пристрою. Недоліком, однак, є досить високі експлуатаційні витрати. Через це опалення приміщення електрикою, як правило, розглядається як доповнення до іншого джерела тепла.

Зазвичай електричні обігрівачі використовують в приміщеннях, в яких немає можливості установки альтернативної системи опалення. Це також хороший спосіб тимчасового обігріву офісу, магазина або іншого приміщення, в якому ви не перебуваєте цілодобово.

Відвідайте інтернет-магазин компанії Центр тепла і виберіть відповідний електричний обігрівач за вигідною ціною.

Типи електричних нагрівачів

Конвектор - це найпопулярніший електричний нагрівач. Нагріває він повітря і приводить його в рух, що не є найкращим рішенням для алергіків. нагрітий повітря піднімається вгору, а потім розтікається рівномірно у всіх напрямках, а на його місце засмоктується знизу холодний. Це не дуже хороший вибір для високих приміщень, так як їх нагрівання триває дуже довго і нерівномірно. Такі пристрої при виключенні теж відразу остигають, а інтер'єр швидко охолоджується. конвектори є, однак, дешевими і дуже зручними у використанні. Підходять для обігріву приміщень до 25 м2.

Іншим видом є обігрівачі масляні і керамічні. Це пристрої з трохи більшою вагою і розмірами. Такі обігрівачі можуть з успіхом замінити традиційні радіатори, підключені до водяної системи. Після відключення живлення пристрою як і раніше віддають тепло в навколишнє середовище до повного охолодження.

Панелі інфрачервоні випромінюють тепло, яке поширюється аналогічним чином, що теплова енергія, яка надходить від Сонця. Встановлений на плиті обігрівач нагрівається до температури в кілька сотень градусів Цельсія і з його поверхні відображаються інфрачервоні промені, які є носієм теплової енергії.