САПФІР - це популярна українська компанія, яка займається виробництвом оригінальних українських сувенірів. Підприємство веде свою діяльність вже більше двадцяти років, і змогло завоювати визнання численних покупців. Сьогодні його знають як виробника найякісніших автентичних сувенірів в Україні. В каталозі компанії презентовані українські сувеніри на будь-який смак.

Основним напрямком роботи цієї фірми стало виготовлення високоякісних сувенірів вручну. Родзинкою товарів цього виробника став так званий «київський розпис». Цей вид мистецтва є прямим нащадком всесвітньо-відомого петриківського розпису, котрий вже давно став візитівкою нашої країни.

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Виготовляючи такі вироби, майстри користуються виключно якісними матеріалами. Це лакові покриття від популярних торгових марок, які відмінно зарекомендували себе у Європі, якісні олійні фарби та натуральна деревина. Виготовлення сувенірів довіряють досвідченим майстрам, які знають всі тонкощі своєї роботи та можуть відтворити яскраві, незвичні деталі розпису.

На цей час компанія презентує більше 40 типів сувенірів, котрі виготовлені у форматі аутентичних українських виробів та аксесуарів.

Скриньки для прикрас

Українські сувеніри для найближчих людей

Компанія презентує увазі покупців оригінальні скриньки з традиційним оформленням. Оригінальними є варіації, виконані у вигляді сердець. Кожна так скриня встилається спеціальними тканинами, які захищають прикраси від подряпин. Така скриня стане цікавим подарунком для рідних людей. 

Розписні тарілки

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Найкращі українські сувеніри для туристів з інших держав

Компанія САПФІР займається виробництвом двох основних видів тарілок в українському стилі. Перші оформляють розписами по крайнім частинам виробу, а в центральну частину розміщують фотографію одного з найбільш незвичайних і привабливих місць України. Малюнок наноситься на спеціальні пластинки, які виробляються з золотистого або білого металу. Також увазі покупців представлені моделі тарілок з малюнком по всій поверхні.

Дерев’яні свічники

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Автентичний подарунок, що надихає

Одним з найоригінальніших виробів від цієї компанії є підсвічники з дерева. Комплектація доповнена ароматичною свічкою від голландського виробника. Свічка може горіти протягом чотирьох годин, після чого її можна міняти на іншу. Кожен такий свічник робиться власноруч. Його обирають як оригінальне доповнення до стилю будь-якого помешкання. 

Сувенірні магніти

Украинские сувениры - Петриковская роспись

Справжні українські сувеніри

Магніти на холодильник за своїм форматом схожі на тарілки. Вони також можуть бути суцільно розписаними або мати посередині фотографію. Всього компанія презентувала шість моделей таких магнітів.

У компанії САПФІР можна придбати сувеніри оптом.

Якщо вас цікавить сувенірна продукція від цієї компанії у роздріб, зверніть увагу на її магазин Folkmart. Саме там можна знайти якісні українські сувеніри на будь-який смак.