Протягом останніх 15 років українці все частіше шукають роботу в Європі, адже умови праці там кращі, та й гаманець невтомно товстішає. Серед української молоді активно зростає відсоток охочих поїхати деінде в пошуках нових вражень та досвіду, однак на шляху до бажаного зазвичай стоять перепони – кордони. Сьогодні "закордон" перетворився з омріяної казки в реальну можливість.

Зростає попит - зростає й пропозиція - це відомий усім закон. Однак варто зазначити, що дуже часто компанії, які мали б допомагати в отриманні робочих віз, створюють самі лише проблеми. Так, багато посередників наживаються на людях, а робота в Польщі для українців перетворюється у страшний сон. Щоб оминути шахраїв варто обирати лише перевірені та надійні компанії, які перш за все орієнтуються на якісну організацію вашого переїзду та комфортне працевлаштування в іншій країні.

Необхідно озброїтися правилами вибору компанії, щоб досвід та офіційна робота в Польщі приносили задоволення і плоди:

  • обирайте компанію, яка вже реалізувала успішні проекти та має достатньо досвіду роботи у цій сфері.
  • звертайте увагу на знання компанії щодо місцевого ринку праці та законів країни.
  • пам'ятайте, що професіонали завжди привітні і дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять.

Чому праця в Польщі приваблює? Висока зарплатня, перспективи кар'єрного росту та професійного досвіду - це ті базові вимоги до будь-якої роботи, які Польща надає кожному українцю. Незалежно від напряму та терміну роботи, у вас є можливість реалізуватися на теренах країни-сусіда і зачерпнути безцінний досвід, який в подальшому приноситиме лише позитивні результати.

Важливий момент при виборі вакансії в Польщі: працедавець завжди подає повний перелік умов співпраці, однак спраглі до заробітку посередники не рідко приховують певні пункти з договору. Таким чином вони отримують більше бажаючих отримати те, чого насправді отримати не зможуть. Довіряйте лише чесним та перевіреним командам, в числі яких є Riko Group.

Робота в Польщі для українців разом з Riko Group - це завжди успішний досвід. Міжнародна компанія, яка сприяє вашій реалізації та відповідально ставиться до кожного клієнта. Фахівці працюють з вами на всіх етапах: від вдосконалення польської мови до отримання бажаної роботи.

Свій вибір зробили фахівці сфери послуг і будівництва, IT-працівники, медики, шеф-кухарі та багато інших. Зараз ваша черга робити вибір.

Унікальність: 100.00%