Якби ви захотіли зробити найкращий у своєму житті ремонт, щоб ваш дім виглядав краще, ніж в усіх сусідів, разом узятим, до того ж, демонстрував ваш чудовий смак, на що б перше ви б звернули увагу? Дивовижно, але йдеться саме про вашу підлогу. Вона мусить бути довершеною, екологічно чистою, надійною та довговічною. Окрім цього, гарно було б, якби вона співпадала з кольором шпалер. Сучасні тенденції стрімко набувають популярності. Одна з останніх – покриття підлоги лаком або маслом. Лакування паркету – процес не такий вже й легкий, яким може здатися на перший погляд.

Самому справити з цією задачею буде важко. Покривання лаком чи маслом вимагає особливих навичок та знання нюансів, без яких ніяк не обійтись. Для того, щоб уникнути зіпсування матеріалу, зберегти власний час, змінімалізувати наявність помилок, варто звернутися до фахівців, які вам допоможуть. Компанія «Оскар», що знаходиться у Львові, допоможе вам у цьому. Лакування та покриття – те, чим ми займаємося весь час, протягом багатьох років. Ми працюємо у таких великих центрах України, к Львів, Харків, Київ та Одеса.

Варто врахувати ще й те, що обрати матеріали для фарбування буває не так просто тому, хто на цьому не розуміється. Її якість залежатиме від товщини та типу дерева, від ступеня шліфування тощо. Спеціалісти з нашої компанії «Оскар» швидко визначаться з тим, який тип товару вам необхідний, визначимося з технологією та ціною. Окрім цього, ви отримаєте практичні рекомендації, які допоможуть доглядати за підлогою через багато років після, щоб вона прослужила вам дуже довго, а також для того, щоб її можна було відреставрувати у будь-який момент. Дуже важливо, щоб підлога, на яку накладатиметься паркет, була ідеальною та рівною. Від цього залежатиме уся інша робота та її якість. Якщо покриття під підлогу буде неякісним, то підлога почне тріскатися та швидко псуватися, вона не прослужить вам стільки, скільки ви б хотіли. Спеціалісти з нашої компанії також підготують підлогу для нанесення на неї покриття, адже це теж дуже важливий етап. Якщо паркет вимагає додаткових робіт, це може бути шліфування, або вирівнювання, то ми зробимо і цю роботу.

Лаки можуть бути прозорими й кольоровими. За типом вони поділяються на алкіні, водорозчинні, поліуретанові тощо. Це означає, що матеріалів існує величезна кількість, і це допоможе нам зробити вам якісну підлогу, що прослужить багато років. Якщо ж у вас є цікаві ідеї, за допомогою сучасних елементів, ми зможемо втілити і їх також. Що б ви не захотіли: покриття гаряче, скандинавське, у стилі бароко чи рококо. Можливо, ви хочете чогось більш сучасного. Наші майстри зможуть зробити усе це.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на товар. Окрім цього, там ви знайдете наш контактний телефон та електронну адресу. Якщо будете мати бажання, то завжди зможете написати, ми відповімо на усі ваші питання та проконсультуємо вас. Ціна укладання паркетної дошки вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/