Якщо ви запланували будівництво котеджу на пару поверхів, вам ніяк не обійтися без сходів. Розташовуються вони, як правило, всередині будинку, тому важливо, щоб конструкція була привабливою в вписувалася в оформлення. Кому замовити проектування і монтаж таких сходів? Ви можете довірити цю роботу фахівцям компанії Авангард-Майстер. Вона діє на ринку досить довгий період. На рахунку компанії величезна кількість успішно завершених проектів. Ви можете запитати портфоліо, щоб в цьому переконатися і почерпнути ідеї для свого будинку.

Команда компанії Авангард-Майстер береться за проекти будь-якої складності. Фахівці проектують і створюють різні типи сходів. Вам залишається тільки вибрати оптимальний варіант.

Гвинтові сходи рекомендується встановлювати в невеликих приміщеннях. Вони приваблюють своєю компактністю і акуратним дизайном. Виглядають такі конструкції солідно. Можна замовити сходи вигнутого дизайну.

Не менш популярний варіант – модульні сходи. Така конструкція надає більше можливостей дизайнерам. Модульні сходи можуть мати будь-яку геометрію спуску. Форму і висоту ви теж отримуєте можливість вибрати.

Консольні сходи виглядають в приміщенні досить оригінально. Вони завжди кріпляться до стіни. Ви зможете вибрати незвичайну форму конструкції.

Шукайте прості рішення? Вам варто звернути увагу на сходи на косоурах. Такі конструкції цілком доступні за вартістю. Вони відмінно вписуються в класичний, кантрі дизайн, мінімалізм. Можете також замовити сходи на балках або на тятивах. Другий варіант обійдеться дещо дорожче, зате він є оптимальне поєднання надійності та естетичних якостей. Виглядають такі сходи дуже елегантно.