Бажаєте вдосконалити свій інтер'єр і зробити його оригінальним і незвичайним? Тоді, вкрай необхідно купити фотошпалери на стіну. Це один з найпростіших способів внести різноманітність в приміщення, завдяки фотошпалерами різних тематик, ви зможете проявити свою індивідуальність.

Сучасний ринок пропонує неймовірно великий асортимент: 3Д фотошпалери, квіти, природа, фрески, міста, тварини та багато іншого на будь-який смак. Включайте свою уяву і втілюйте мрії в реальність, а fabriory.com.ua в цьому допоможе.

Компанія виконує індивідуальні замовлення. Наприклад, ви зможете роздрукувати фотографію всієї родини, друкуємо фотошпалери різного формату. Так само, ви маєте можливість зробити власний принт, продемонструйте ескіз, і через короткий час він буде красуватися на вашій стіні.

Переваги фотошпалер від Фабріорі:

  • Дивовижне якість, так вони виготовляються відповідно до особливих технологій. Чи не бояться вологи і не втрачають колір під прямими сонячними променями;
  • Різноманітність, можна підібрати варіант, що знаходиться в каталозі або придумати власний ескіз;
  • Можливе використання не тільки в будинках і квартирах, але і в офісах. Наприклад, логотип компанії на всю стіну;
  • Оригінальність і незвичність.

Наша продукція виділяється особливою якістю і демократичної вартістю. Наші фахівці мають великий досвід і кваліфікацію, використовують сучасне обладнання, щоб створити затишок, красу і комфорт у вашому домі. Продукція виділяється особливою міцністю і прослужить не один рік, без втрати яскравості. За фотошпалерами на стіну зручно доглядати, досить злегка протерти вологою ганчіркою і поверхня чиста, що не змушують застосовувати спеціальні миючі засоби.

Щоб зробити замовлення фотопродукції, досить залишити заявку на нашому сайті, попередньо вказати:

  • обрану модель;
  • розмір полотна;
  • товщину матеріалу.

Варто зауважити, що розміри листа фотошпалер значно більше звичних, тому клеїти їх самостійно досить складно. Рекомендується звернутися до професіоналів, які здатні виконати всі роботи швидко, якісно і за доступною ціною. Наша компанія здатна надати висококваліфікованих працівників.

Якщо ви сумніваєтеся у власному виборі, довірте цю справу професіоналам. Досвідчені співробітники з легкістю допоможуть підібрати ідеальний варіант для кожної кімнати, і проведуть повну консультацію з усіх питань. Наші телефони - (098) 788-32-22, (066) 957-82-21. Здійснюємо доставку по всій Україні.