Після детоксикації, що проводиться в клініці, пацієнт переходить в реабілітацію. Тут роль лікаря стає мінімальною, оскільки фізіологічні процеси нормалізовані і потрібні мінімальний медичний контроль та супровід. Істотно зростає роль психологів і соціальних працівників, спеціально навчених для роботи з залежними.

На сайті кліники Кадирова на http://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-narkomanii/ ви можете ознайомитися з методами лікування наркозалежності.

Ролі фахівців у лікуванні наркоманії

Програма реабілітації налаштована на звільнення від основних проблем залежності з повним відновленням особистісних якостей людини. Пацієнти перебувають цілодобово під пильним контролем фахівців в заміському будинку. З такими людьми в реабілітаційному центрі працюють соціальні працівники, психологи, а також консультанти, які вже подолали згубну «тягу» до наркотиків у минулому. Таке оточення забезпечує психологічну підтримку, максимально сприятливі умови для бажання повернутися до повноцінного життя.

Якщо вам потрібна допомога у боротьбі з наркозалежістю, то отримати її ви можете на http://narko-centr.com.ua/uk/

Результат – тривала і дуже стійка ремісія, оскільки наркоман перебудовується і навчається жити тверезо, отримує інструменти, протидіючі зриву.

Постреабілітаційна програма

Після анонімного курсу реабілітації людина має все, що необхідно для нормального життя: вона може розставляти «кордони» для уникнення зриву, правильно вибудовувати зв'язки з соціумом, стосунки з оточуючими, знає багато про себе, свої можливості, має правильні орієнтири і розуміє, як правильно жити далі. Однак і в такий період людина іноді потребує допомоги, підтримки. Тому в рамках постреабилитації регулярно проводяться групи – збираються ті, хто пройшов реабілітацію під керівництвом досвідченого психолога.