В сучасній Україні не всі дороги мають ідеальне покриття. Тому кожен водій зустрічався з проблемою бруду, налиплого на протектор, а після розлітаючогося в різні боки. Під удар можуть потрапити як інші учасники дорожнього руху, так і сам автомобіль та вантаж. Також в зимовий період небезпеку становлять хімікати, якими посипають дороги. Вони можуть прискорити процес корозії вантажного авто або причепа. Тому на вантажівках і на причепах використовується захист коліс або крила, які не дають можливість бруду напряму потрапляти на відкриті частини кузову.

Крила буваю двох видів:

· Пластикові;

· Металеві.

При підборі крил на вантажні авто марок Сканія, Рено, Вольво, Івеко необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено ​​захист. Пластикові крила мають певні переваги перед металевими крилами. По-перше, більш низька вага. Також вони не піддаються корозії. Металеві крила не мають обмеження в перепадах температур. Від корозії зазвичай захищені парою шарів цинку, якого вистачає на певний період часу.

Важливо пам'ятати, що використання такого роду захисту допоможе зберегти лакофарбове покриття вашого вантажного авто і захистить його від корозії. Також ваш вантаж не буде піддаватися впливу бруду і хімікатів, які можуть міститися на дорозі. Для вашого клієнта це важливий момент, тож не варто пропускати його.

 

Широкий асортимент захистів і крил на вантажні авто, а також на причепи марок Крон, Шварцмюллер та інші ви зможете знайти в інтернет магазині SteelTruck.