Наша агенція об’єднує справжніх професіоналів своєї справи. Ми займаємось врегулюванням питань заборгованості. «Таліон Плюс» - компанія-лідер з фінансових питань в Україні. Уже багато років в даній сфері, за цей час здобули безцінний досвід, який допомагає надавати тільки висококласні послуги.

Якщо ви зіштовхнулись з ситуацією простроченої заборгованості, радимо звернутись до нас. Головним напрямком роботи являється повернення грошових позик, які не були повернуті до часу, зазначеним договором.

Основні напрямки роботи компанії:

•         Досудове стягнення.

•         Судове стягнення.

•         Факторинг.

Грошові активи, які перебувають у статусі повної заборгованості наносять непоправної шкоди економіці держави. Наша команда візьметься за вирішення цієї проблеми та зробить все можливе, щоб ситуація здобула нового повороту.

Чому саме «Таліон Плюс»?

Тільки у нас працюють самі висококваліфіковані працівники. Великий штат, який займається питаннями кредиторів та позичальників. Наша компанія має штаб в кожному місті мільйоннику, що дає можливість звернутись абсолютно кожному охочому. Великий досвід допомагає максимально швидко та правильно вирішувати складні задачі. Працюємо в інтересах людей й робимо все можливе, щоб ви були задоволені співпрацею. З нами співпрацюють сотні щасливих клієнтів, станьте й ви одним з них. Ми подбаємо про інтереси обох сторін, та зробимо все без шкоди для репутації замовника.

Співпраця з «Таліон Плюс» - це реальний вихід із неприємної фінансової ситуації. При необхідності, ви завжди можете зв’язатись з нашими висококваліфікованими менеджерами, які завдяки великому досвіду роботи, допоможуть вам та проконсультують у всіх необхідних питаннях. Ми використаємо всі, передбачувані законом, способи.