нанесення на поверхню маслаПопулярність деревини як будівельного матеріалу обумовлена ​​її екологічною безпекою та простотою застосування, однак її вразливість до деформації та гниття ставить під сумнів її ефективності. Існує безліч захисних засобів, призначених для продовження експлуатаційного терміну деревних матеріалів, одним з яких є масло. Масляні просочення забезпечують натуральний захист деревини, глибоко просочуючи її волокна.

Доволі відомий виробник захисно-декоративних продуктів Belinka пропонує високоякісні масла для дерева за доступною ціною. Ознайомитися з характеристиками продукції, з її різновидами, та купити масло торгового бренду Belinka можна перейшовши за посиланням: https://belinka.com.ua/produkciya/masla-dlya-dereva

Основні характеристики і призначення

Масляні просочення Belinka є природними фінішними покриттями, що не утворять плівки, але відштовхують воду та дозволяють дереву дихати. Основними завданнями масел є наступні:

  • Завдяки масляній обробці можна отримати бажані кольори дерев'яних виробів і приголомшливу матову текстуру.
  • Масло служить захисним засобом від біологічних заражень, а також прекрасно маскує всілякі дефекти дерев'яних виробів.
  • Покращує природну привабливість, при цьому зберігаючи початкову структуру деревини та її довговічність.
  • Масло є безпечним продуктом з доступною вартістю і простотою застосування.

Різновиди масел

Масла для дерева відрізняються між собою основними технічними та експлуатаційними характеристиками, а також технологією застосування складу на певні деревні породи. Найбільш популярними є такі види масел Belinka:

  • Тунгове масло призначене для оброблення дерев'яної підлоги, стель, меблів, посуду. Продукт характеризується швидким проникненням вглиб деревних волокон та відновленням початкової структури пиломатеріалів.
  • Дігтярні масла є антисептичними матеріалами, що захищають від гниття та опадів, а також надають деревині приємну прозору фактуру. Такмим маслами обробляють дерев'яні човни та причали, зруби, альтанки і вуличні меблі.
  • Лляні масла є найдоступнішими та дешевими. Відмінні гідроізоляційні властивості дозволяють використовувати їх для фасадних елементів, а також для внутрішньої обробки дерев'яних стель і панелей, меблів та іншого декорування інтер'єрів. Особливістю є вміст у маслі тригліцеридів, здатних в три рази скорочувати час висихання, в порівнянні з іншими олійними просоченнями.
  • Тікові масла є універсальними захисними засобами, оскільки містять скомбіновані відразу тунгового і лляні масла. Це дозволяє застосовувати їх, як для фасадів, так і для внутрішніх елементів інтер'єру.
  • Парафінові масла використовуються в лазнях або саунах. Вони стійкі до води та забруднень, підходять будь-деревної породи.способи просочуванняВакуумний спосіб відбувається в промислових цехах, тому даний технологічний процес не підходить для самостійного виконання.Вимочування підходить для виробів невеликих розмірів, які витримують деякий час у ванні з розігрітим маслом, після чого просушують.Промазування є найдоступнішим способом. На очищену, зашпакльовану і відшліфовану деревину, наносять рівномірно кистю масло, відразу знімаючи надлишки. Всього наноситься 2-3 шари, поліруючи поверхню м'якою тканиною кожен нанесений шар.