деревина, оброблена препаратами бохемітДерево є матеріалом, який широко застосовується в будівництві. Корисні якості деревини, починаючи з лісової обробки до застосування в різних конструкціях і дерев'яних виробах, наділені можливостями, що створюють неповторний естетичний вигляд. В ідеальних умовах дерево може прослужити десятки років, проте безліч чинників негативно впливають, послаблюючи захисні властивості, і внаслідок чого істотно зменшуючи довговічність деревних матеріалів.

TM Bochemit

 • Антисептичний засіб Bochemit містить в своєму складі унікальні біоцидні компоненти, розроблені за новими технологіями.
 • Розробка дозволяє здійснювати повноцінний ефективний захист від цвілі і грибка, комах-паразитів і атмосферного впливу, а також інших руйнівних чинників.
 • TM Bochemit має широкий асортимент антисептичної продукції, кожен вид з якої призначається для конкретного індивідуального застосування.
 • Наприклад, один вид виробляється з наголосом захисту від комах, інший спрямований на довговічність і т.д.

Купити антисептик торгового бренду Bochemit в Києві можна тут: http://bochemit.com.ua/

Популярна продукція TM Bochemit

Bochemit Bluestop

 1. Являє собою професійний антисептичний засіб з підвищеною концентрацією, що використовується для оброблення свежезпиляних і свіжозрубаних деревних матеріалів, з метою захисту при зберіганні на складах і транспортуванню до замовника.
 2. Антисептик запобігає цвілі, грибка і нашестя комах.
 3. При його нанесенні не залишаються розводи, і не змінюється колір дерева. Нанесення розчину повинно бути рівномірним і безперервним по всій площі деревини, попередньо очищеної від кори.
 4. Дотримання необхідної концентрації залежить індивідуально від кожної породи.

Bochemit QB Profi

 1. Даний склад є концентратом, який застосовують для ефективного захисту від руйнівної поразки деревних матеріалів грибками, комахами, синявою і водоростями.
 2. Засіб може бути застосований як для інтер'єрів, так і для екстер'єрів.
 3. Область застосування включає будь-який деревний матеріал, включаючи лаги, балки і покрівельні кроквяні конструкції.
 4. Наноситься антисептик виключно на очищену поверхню, при цьому в обов'язковому порядку, обробляючи місця зрізу.
 5. У разі поразки дерева грибками, необхідна зачистка, із захватом кожні 50 см незараженной деревини з країв. При сильному зараженні необхідна заміна ділянок деревини новими.

Bochemit Forte

 1. Антисептик є вимиваються препаратом, здатним надати найбільший захист деревині, експлуатованої при грунтових водах і суворих атмосферних опадах.
 2. Рекомендується використовувати для будівель в саду і на дачі.
 3. Склад не має запаху, не змінює структурний вигляд, не залишає плівкового покриття, та не заважає подальшому фарбуванню і склеюванню.

Bochemit Plus

 1. Склад являє собою антисептик-антижук з сильними інсектицидними і фунгіцидними властивостями, здатними зупинити найрозвиненіші ураження деревини, створивши профілактичний захист надалі.
 2. Абсолютне знищення паразитів від зароджуючихся яєць і личинок до зрілих комах.
 3. Склад розбавляється двома способами - водою і спиртом.

Bochemit Optimal

 1. Даний засіб рекомендований для обробки зовнішніх дерев'яних будівель, що не контактують з землею, так як воно має підвищений захист від вимивання.
 2. Допускається також внутрішня обробка приміщень.
 3. Не змінюється будова дерева, не створюється плівка, без запаху, немає перешкод до подальшого фарбування і іншої обробки.

Bochemit QB Hobby

 1. Антисептик чудово підійде для аматорського застосування.
 2. Можлива обробка інтер'єрів та екстер'єрів.
 3. В цілому нанесення і підготовчі роботи не відрізняються від всіх інших препаратів TM Bochemit.