Сьогодні в Україні лідерами у сфері кредитування є саме позички через інтернет. І це не дивно, адже дуже багато громадян живе від зарплатні до зарплатні та не має можливості задовільняти базові потреби. На цьому і вирішили заробляти мікрофінансові організації, яких в нашій країні налічується вже більше 50.

Онлайн позики - це добре, чи погано?

Як і про звичайні кредити, сказати що це добре чи погано неможливо. Якщо брати гроші тільки тоді, коли без них вже ніяк не обійтися та вчасно повертати позичку - це добре. Але якщо можливості вчасно віддати кредитору гроші немає - тут і починається найцікавіше. Відсоткові ставки зростіють до небес, а Вами можуть зацікавитися колектори. Треба відмітити, що навідміну від банківських кредитів, так звані позички "до зарплати" не завжди мають юридичну силу та закон покищо на Вашій стороні. Нарахування "космічних" відсотків, якщо Ви вчасно не виплатили позичку не є законним і це можна оскаржити в суді.

Як завжди, тут дві сторони медалі. Рекомендуємо бути дуже обережними та брати позички тільки тоді, коли це дійсно невідкладна справа та у Вас немає можливості взяти гроші у рідних чи друзів.

Яку організацію обрати?

Ми не можемо рекомендувати Вам ту, чи іншу фінансову організацію. Ви повинні самостійно обрати таку, наприклад на цьому сайті Ви можете обрати онлайн позики. А за якими критеріями обирати, ми допоможемо:

1. Фінансова організація має ліцензії та всі необхідні дозвільні документи.

2. Організація на фінансовому ринку більше 3 років.

3. Відсоткова ставка - середня (серед аналогічних організацій).

4. Відгуки про компанію більше позитивні, але не на 100%, адже ідеального нічого не існує.

5. Можливість прогонгації позики без штрафних санкцій.

Також дуже уважно читайте кредитний договір перед тим, як прийняти фінальне рішення.

Чи є альтернативи онлайн позикам?

Так, звичайно. Це - банки. Але будьте готові до того, що швидкість прийняття рішення про видачу кредиту буде занадто повільна, відсоток відмов - більший, але й відсоткова ставка - менша. Якщо Вам не потрібні гроші миттєво на картку чи готівкою і Ви можете почекати - зверніться до банку.

Що, як у мене погана кредитна історія?

Так, мікрофінансові організації дуже часто працюють з такими клієнтами. Іноді - це вихід, якщо у банку відмовляють. Але будьте готові заплатити за це більшими відсотковими ставками та меншою сумою, яку Ви зможете отримати готівкою чи на картку.

Ми сподіваємося, що наступного разу коли Вам знадобляться гроші, Ви будете більш інформовані щодо онлайн позичок та бажаємо Вам заробляти стільки, щоб якщо і брати кредит, то тільки іпотеку під дуже невеликі відсотки. Вирішувати чи брати позику тільки Вам.

Джерело: https://credit-ukraine.org