Шляхетна старість це не тільки мудрість сивини та відпочинок на пенсії, але і необхідність отримання якісної та ефективної допомоги. Безпорадні та не здатні доглядати за собою літні люди потребують особливого й професійного догляду, який складно організувати в домашніх умовах.

Для таких людей відкритий не один будинок престарілих, Чернігів може похвалитись спеціалізованим закладом «Родинна Турбота» https://turbota.info/ua/budynok-prystarilykh-v-chernihovi.html, де для літних людей забезпечується повноцінний догляд. Тут їх оточують не просто турботою, а надають кваліфіковану медичну допомогу досвідчені професіонали.

Комплекс факторів, що впливають на вибір будинку для літньої людини

Любов і турбота про старих родичів, відсутність вільного часу і медичної освіти змушують багатьох жителів Чернігова та регіону шукати оптимальне рішення. При виборі відповідного закладу, важливо врахувати, що пансіонат Родинна Турбота, це спеціалізований заклад, що відрізняється наступними перевагами:

  • бездоганний догляд та надання професійної медичної та психологічної допомоги, контроль проведення процедур і приймання ліків;
  • комфортні умови проживання в чистих і затишних номерах, регулярна зміна постільної білизни та проведення санітарних прибирань, профілактичних обробок приміщень;
  • доступна вартість послуг, в проживання включено чотирьох разове харчування з можливістю індивідуального підбору дієтичного меню за рекомендацією лікарів.

Запланувавши заздалегідь, можна відвідати приватний пансіонат і самостійно переконатися в тому, що тут створені найкращі умови для літніх людей. Додатково, на офіційному сайті організації можна ознайомитися з комплексом послуг що надається та кваліфікацією персоналу, дізнатися про враження тих, хто користується послугами пансіонату.

Відповідальність і турбота про кожного нашого гостя і жителя

Сучасний будинок для людей похилого віку в Чернігові розміщується поруч з містом, що зручно для організації відвідувань. Чисте повітря, зручні зони відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі дозволяють проводити регулярний оздоровчий моціон і зміцнювати імунітет, причому всі проживаючі залишаються під невсипущим контролем персоналу.

З метою створення і підтримки кращих умов проживання та швидкої адаптації, літнім людям надаються індивідуальні та загальні кімнати. Існує можливість виділення одного номера для подружньої пари, обладнання всіх приміщень відповідає стандартам санітарії й гігієни, безпеки проживання.

Якісне медичне обслуговування і робота з людьми похилого віку

У будинку для престарілих чітко налагоджений графік чергувань, без перерв між змінами, фахівці та обслуговуючий персонал завжди знаходяться на робочих місцях. Наш колектив, це команда досвідчених і професійних співробітників, що відносяться відповідально та уважно до кожної людини, її проблем і переживань, фізичного і душевного стану.

Зручний розпорядок дня та організація загального часу допомагають людям похилого віку швидко адаптуватися в нових умовах. Організація дозвілля включає використання різних програм, загальний перегляд улюблених фільмів і телепередач, прогулянки на повітрі та проведення концертних і розважальних програм.

Професійний і кваліфікований догляд включає обов'язкове медичне обслуговування і приведення спеціальних процедур. Добре підготовлений персонал з досвідом роботи контролює прийняття ліків і медичних препаратів, відстежує поточний стан літніх людей.

Наші фахівці забезпечать гідний рівень догляду та комфорту для проживаючих на постійній основі, піклуючись про їх стан і самопочуття. Вибрати пансіонат для людей похилого віку, вартість проживання в якому буде відповідати умовам, створеним за європейськими стандартами, досить просто, телефонуйте і ми надамо будь-яку необхідну інформацію!