Виробники випускають величезну кількість засобів самооборони. Один з найпростіших і популярних варіантів – телескопічна дубинка. Щоб мати при собі таке пристосування, необхідно обзавестися відповідним дозволом. Тому серед простих обивателів це засіб самооборони поки не такий популярний. В основному телескопічні дубинки замовляють для свого персоналу керівники професійних охоронних агентств, різних спецслужб і правоохоронних органів. У США і Європі ці пристосування більш популярні – ними користується багато поліцейських.

Де купити телескопічні дубинки в Україні?

Знайти продукцію можна в магазинах самозахисту. Тут же вдасться отримати консультацію з приводу дозвільної документації. Часто дубинки для працівників спецслужб і охоронних організації замовляють через Інтернет. Такий товар, як телескопічна дубинка esp купити на вигідних умовах можна в каталозі https://euro-security.com.ua/teleskopicheskie-dubinki-esp/. Тут представлені різні варіанти цих пристосувань від чеського виробника. Доставка проводиться по всій країні.

Переваги та особливості телескопічних дубинок

Є кілька причин, за якими такий засіб самооборони, як телескопічна дубинка esp купити в Києві прагне багато людей:

  • Компактні розміри. Телескопічні дубинки легко складаються і швидко приводяться в дію. Вони не привертають багато уваги.
  • Ефективність. Виконуються телескопічні дубинки зі сталі. Удар таким засобом самозахисту відчутний. Не потрібно прикладати силу.
  • Довговічність. Виробники використовують надійні матеріали, які витримують негативні впливи. Засіб самозахисту виходить досить міцним, його складно пошкодити. Він відмінно витримує різні навантаження.
  • Доступність. Ціна телескопічних дубинок порівняно невисока. Це велика перевага, якщо пристосування купуються для великої охоронної компанії з великою кількістю персоналу.
  • Різноманітний асортимент. Дозволяє підібрати оптимальну модель засобу самозахисту для будь-якого співробітника (наприклад, з урахуванням його зростання).

Асортимент телескопічних дубинок від ESP

Купити телескопічну дубинку ESP в Україні можна в декількох варіаціях. На сайті euro-security.com.ua ви знайдете пристосування, які відрізняються:

  • Розміром. У складеному стані дубинка може мати довжину від 13,5 до 26 см. В робочому – від 30.7 до 67.
  • Вагою. Є порівняно легкі варіанти – 250-300 грам. Може доходити вага пристосування до 620 г.
  • Рукояткою. Найчастіше вона виконана з гуми. Матеріал може бути рифленим, антискользящим. Головна вимога – ергономічність.
  • Тип. Виробник випускає загартовані і незагартовані телескопічні дубинки.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті ESP.