Чоловіча печатка - класична каблучка, яке вперше почали носити ще стародавні жерці. Особливою популярністю користувалася печатка серед давньоримських полководців.

Чоловічі печатки

Безумовний авторитет отримали ці прикраса в Середні віки, коли печатка почала носити поряд зі смисловим навантаженням ще й практичне значення. На печатку наносили зображення фамільного герба, що згодом використовувалося як особистий підпис і запечатування листів, звідки власне і пішла назва. Величезний вибір моделей чоловічих печаток ви можете знайти в каталозі ювелірного інтернет-магазину Золотий Вік https://zolotoyvek.ua/ua

Форма прикраси

Чоловічі каблучки рідко бувають гладкими і класичними, тільки якщо це не обручки. Печатки зазвичай мають три форми:

  1. Квадрат. Це найстаріша форма прикраси. Печатки з квадратної форми були найпершими в ювелірному світі. Така форма пояснюється зручністю нанесення фамільного герба на прикрасу. Зараз печатку квадратної форми вибирають чоловіки зрілого віку, як показник мудрості і знань.

  2. Прямокутник. Прямокутна форма прикраси - альтернатива класичному квадрату. Прямокутник має більш м'які обриси, тому його може надіти чоловік і молодший. Більш того, серед молодого покоління прямокутні друку користуються більшою популярністю, ніж серед зрілих чоловіків.

  3. Коло або овал. Кругла печатка стала своєрідною альтернативою персня і квадратної друку. Така прикраса підійде незалежно від віку людини, який буде його носити, тому його можна сміливо дарувати і молодому хлопцю, і зрілому чоловікові.

Метал

Каблучку завжди носили з собою, нею користувалися при необхідності поставити печатку, через що на ньому могли з'явитися сколи та тріщини. У зв'язку з цим, головною вимогою до майстрів ювелірної справи стало прохання робити виріб тільки з якісного металу.

Печатка

Зараз печатка сприймається тільки як прикраса, але чоловіки, що цінують надійність і практичність, намагаються купувати зносостійкі вироби.

Золото

Безумовно, найпопулярнішим металом, який використовується при створенні чоловічих ювелірних прикрас, є золото. Найчастіше, печатки роблять з металу 585 проби.

 Чоловічі печатка з золота

Така проба означає, що в сплаві міститься 58,5% золота, а 41,5% - сплав міді, паладію, нікелю. Завдяки цьому, виходить більш міцний сплав, а значить прикраса буде менше піддаватися механічних пошкоджень і атмосферним впливам.

Срібло

Срібні печатки найбільшу свою популярність отримали в Темні Віки, так як в той час вважали, що срібло очищає людську душу і здатне захистити від темної магії.

Незважаючи на розвиток цивілізації, популярність срібла залишилася такою ж. Це економний дорогоцінний метал, не позбавлений вишуканості і благородства.

Де купити чоловічу печатку?

Печатка - прекрасний подарунок чоловікові, починаючи з його повноліття. Така прикраса підкреслить зрілість поглядів і мудрість характеру. Купити печатку можна в інтернет-магазині Золотий Вік, в якому є тисячі чоловічих ювелірних прикрас, в тому числі, печаток. Замовити прикрасу можна через корзину, а отримати доставкою з Нової Пошти. Також ви можете купити печатку в стаціонарному магазині, яких по всій території України понад 300 пунктів. Доставка доступна по всій країні до відділення Нової Пошти безкоштовно.