Не знаєте, як збільшити число клієнтів і одночасно заощадити на платних базах даних? Створіть індивідуальний каталог товарів, подавши його в простій і зручній формі. Тільки в цьому випадку Ваш інтернет-магазин перетвориться в інструмент продажів вашого товару.

З чого почати побудову ефективного каталогу товарів?

Створення оригінального каталогу продукції, починається з пошуку і збору даних. В першу чергу, це:

● Назва товару - офіційне найменування постачальника, а також «ім'я» продукту для каталогу.

● Зображення. Картинка повинна бути в міру яскравим і досить чіткою, щоб розгледіти складові частини товару. Для більш детальної інформації контент-менеджери надають додаткові зображення окремих компонентів і механізмів вироби.

● Оформлення списку товарів. Яскравий приклад - каталог маркетплейса Avtopro.ua. Кожен продукт супроводжується не тільки технічним описом, а й зрозумілим ілюстративним матеріалом.

Зацікавити клієнта придбати певний товар допоможе інформаційна цінність. У нашому випадку це не унікальне опис угоди, і схематичне зображення продукту. Інформація про компанію - це половина успіху будь-якої торговельної площадки або маркетплейса.

Власники інтернет магазинів роблять дуже велику помилку, вказуючи в рядку «інформація про продавця», тільки назва вулиці і номер будинку. Привертає увагу клієнтів докладним графіком роботи. Вказуйте години роботи менеджерів, складських співробітників, відділу логістики і т.д.

Ще один варіант - створення універсальної замітки: «Ми працюємо без вихідних 24 години на добу, 365 в тиждень». Це яскравий приклад рекламного «тригера». По суті, Ви пропонуєте щоденну підтримку клієнтам і гостям ресурсу з будь-якого питання. Чим більше таких заміток зустрічається в каталозі, тим вірогідніше, що клієнт швидше підбере необхідну йому пропозицію.

Інструменти для роботи з інформаційними каталогами, на прикладі маркетплейса Avtopro.ua

Якщо контент-менеджер знає особливості продуктів, з якими він працює, це вже половина успіху в продажах і рекламі товару. Так, маркетплейс Avtopro.ua використовує максимальну кількість технічної інформації:

● Кодування і маркування продукту.

● Опис і технічні характеристики товару.

● Ілюстративний матеріал.

● Розширені меню для запиту, детальний пошук за кількома технічними характеристиками.

● Постійне оновлення даних про товар, починаючи з маркування, закінчуючи описами та відгуки. Весь процес відбувається тільки в онлайн-режимі.

Описуючи конкретний продукт, не забувайте про вимоги по сео оптимізації ресурсу. Слідкуйте за кількістю знаків в кожному описі продукту. Інформація повинна нести цінність, особливо, коли користувач робить вибір.

Подача технічних даних - це дуже актуальна проблема, не тільки для окремих інтернет-магазинів, а й тематичних маркетплейсов. У каталогах сайту Avtopro.ua інформацію не тільки перевіряють, але і синхронізують з іншими джерелами, наприклад, складськими обліковими програмами.