Краватка для шкільного образу хлопчика є значним атрибутом, оскільки завдяки неї образ стає більш охайний та святковим. Безумовно такий аксесуар школяр може не одягати кожного дня, але галстук повинен бути у гардеробі хлопчика та бажано не один, адже він буде необхідний для різних шкільних свят та фотосесій, а також на такий важливий день для кожного школяра, як свято «1 вересня». У цій статті ми розкажемо вам із чого виробляються краватки для дітей та які вони бувають.

Матеріал та види дитячих краваток

Сьогодні галстуки для хлопчиків виготовляються із різноманітних матеріалів, особливо популярні серед них бавовна та поліестер. Від матеріалу залежить зовнішній вигляд такої прикраси, так краватки з поліестеру завдяки властивостям тканини мають блиск, оскільки цей матеріал дуже схожий на натуральний шовк, а галстуки з бавовни – матові. Хорошим варіантом буде щоб у гардеробі школяра було дві краватки з різних тканин, таким чином краватку з поліестера можна вдягати на свята, оскільки вона завдяки своєму матеріалу виглядає урочисто, а галстук з бавовни підійде для різних подій у школі, оскільки він більш універсальний.

Стосовно видів краваток для хлопчиків, то їх розрізняють по типам фіксації, є краватки наступних видів:

  • на резинці;
  • з регульованою застіжкою;
  • потребуючі зав’язування.

Для школярів краще всього обрати такий аксесуар з регульованою застіжкою або той який потрібно зав’язувати вони будуть виглядати як доросла прикраса, а ось на резинці варіанти підійдуть для менших діток від одного року. До речі, галстук який можна зав’язувати - гарна можливість для хлопчика навчитись пов’язувати собі аксесуар.

Якого кольору обрати краватку для першого класу?

Звісно колір краватки варто обирати по вподобанням хлопчика та виходячи з кольору шкільної форми, щоб кратка гармонічно вливалася в образ. До базових чи краще сказати універсальних кольорів які підходять практично до будь-якого кольору шкільної форми варто віднести:

  • синій;
  • зелений;
  • бордовий;
  • червоний;
  • сірий.

Ці забарвлення галстука будуть дуже доречні до різних подій, але не обов’язково обирати лише такі кольори, особливо якщо мова йде про таке свято як «1 вересня», для такого дня можна обрати для образу школяра більш яскраву краватку, наприклад помаранчеву або жовту. Також варто підмітити, що галстук для хлопчика може мати якісь малюнки або орнаменти, це може бути візерунки з українськими мотивами, квіткові орнаменти, малюнки шкільної атрибутики, а також безпрограшно будуть виглядати краватки у мілку крапинку та зі смужками. Великий асортимент краваток представлений за цим посиланням: https://tie.com.ua/galstuki/detskie/.

Підсумуємо вище сказане, отож обираючи галстук для хлопчика який збирається до першого класу варто звернути увагу на матеріал виробу та його колір, а також головне щоби прикраса подобалася самому хлопчику, особливо якщо це перший в житті галстук дитини.