В процесі переїздів багато людей вважають за краще користуватися послугами таксі. Надання комфортного транспорту дозволяє своєчасно виконувати всі необхідні завдання. Оформлення заявки на виклик машини можна проводити за допомогою зручних мобільних додатків. Серед споживачів підвищеним попитом користуються послуги сервісу OnTaxi. Головний офіс компанії розташований в Харкові. Фірма має свої офіційні представництва в багатьох містах країни, тому скористатися послугами можуть майже все.

Послуги компанії OnTaxi: основні переваги

На транспортному ринку компанія OnTaxi працює тільки три роки. Але за цей час вона встигла отримати заслужене визнання серед потенційних пасажирів. Для виклику таксі досить мати смартфон з встановленим мобільним додатком - посилання для Харкова https://ontaxi.com.ua/clients/kharkiv. Зв'язатися з оператором перевізника можна також за допомогою короткого телефонного номера 2000. Замовникам гарантується високоякісний сервіс в процесі виконання поїздки на таксі. Співробітники компанії намагаються задовольнити всі потреби та побажання клієнтів, пов'язані з організацією транспортування людей або речей.

Таксі у Харкові - OnTaxi

Кількість водіїі служби таксі постійно збільшується - тут умови роботи водієм таксі в Харкові. Це допомагає своєчасно виконувати заявки клієнтів і надавати їм високоякісні послуги.

Авто на службі OnTaxi

Компанія OnTaxi має багатий автопарком, що дозволяє виконувати різні види послуг. Потенційним пасажирам пропонуються такі машини:

  • економ-класу, оснащені базовою комплектацією пристосувань;
  • стандарт;
  • автомобілі з електродвигунами;
  • нова техніка з комфортним облаштуванням салону;
  • транспорт представницького класу;
  • автомобілі для перевезення 8 і більше людей;
  • ТС зі збільшеним об'ємом багажника;
  • техніка, призначена для доставки посилок.

Служба таксі у Харкові - Ontaxi

Особливості виконання заказів в OnTaxi

Для клієнтів компанії OnTaxi встановлюються доступні цінові тарифи. Їм гарантується своєчасне надання транспорту у вказане місце. Приїзд таксі доводиться чекати не більше 10 хвилин. Всі машини доставляються в чистому і технічно справному стані. Водії в процесі виконання транспортних послуг виглядають чисто і охайно. Вони не допускають конфліктних ситуацій з замовниками.

Для постійних клієнтів встановлюються вигідні цінові знижки. Завдяки впровадженню системи рейтингів, водії таксі мають можливість отримувати максимальну кількість замовлень. Вони також самостійно вибирають заявки пасажирів, які їм вигідно виконувати.