У сучасному салоні краси можно зробити чистку обличчя та записатися на сеанс уколів ботокса в кабінеті косметолога, скористатися гідромасажєм, душом Шарко які будуть підібрані за індивідуальним курсом досвідченим фізіотерапевтом.

В таких закладах одним з основних принципів є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому салон краси Beauty Secret у львові цінує всі звернення і прагнуть робити так, щоб у них можно було оздоровитися, розслабитися, отримати заряд позитивної енергії.

Більшість салонів пропонують обмежений перелік послуг з косметології або оздоровчих комплексів для жінок, тому не завжди мають вдале розташування, відповідний рівень сервісу та якості, який можуть запропонувати своїм клієнтам. Студія Beauty Secret спочатку спеціалізується на комплексах по догляду за обличчям та тілом й пропонує збалансовані програми санаторного типу, завдяки цому у цьому салоні краси можно отримати новий заряд енергії, розслабитися, знову знайти красу і здоров'я в одному закладі прямо в центрі Львова.

Саме на комплексному індивідуальному підході побудована робота фахівців і саме завдяки цьому програми по корекції фігури, процедури СПА салону та інші послуги по догляду за обличчям і тілом дозволяють досягти максимального позитивного результату вже після перших сеансів.

Додатково та з турботою про ваш комфорт та здоров'я в Beauty Secret

Для своїх клієнтів наданий широкий спектр різноманітних програм та послуг навіть масаж у львові можна зробити тут, який дозволяє легко тримати себе у формі, зберігаючи красу й здоров'я вашого організму. Для цього у них працє:

  • професійний кабінет косметолога, де вас прийме сертифікований майстер по косметології та корекції фігури,
  • програми водних та SPA процедур, які індивідуально розробляються і проводяться лікарем-фізіотерапевтом який має великий досвід роботи,
  • у салоні ви зможете скористатися такими послугами, як: перманентний макіяж, педикюр, а також спеціальний педикюр при лікуванні врослого нігтя.

Підбір професійної косметики

В розділі «Косметика» можно знайти опис всіх товарів, що використовується для процедур, а ще отримати можливість замовити косметику для тіла, рекомендовану для домашнього використання. У своїй роботі вони використовують продукти європейських та американських брендів, а також ізраїльську косметику, призначену для різних типів шкіри або віку, має хороший вітамінний комплекс, заспокійливий, розслаблюючий і омолоджуючий ефект.

Більш детальну інформацію щодо послуг косметології, водним СПА, програм корекції фігури, фітнесу та масажу ви можете дізнатися на окремих сторінках сайту Beauty Secret чи просто зв'язавшись за вказаними контактами.