Автонавантажувачі вилкові широко застосовуються на багатьох вітчизняних підприємствах, на яких великий вантажообіг. Адже за допомогою цих багатофункціональних машин можна робити навантаження та розвантаження транспортних засобів, штабелювати всілякі вантажі, переміщати їх як по відкритій території, так і всередині складів, виробничих цехів, ремонтних майстерень тощо.

автонавантажувач

Сучасні вилкові навантажувачі, оренда яких пропонується київською компанією «Денал Груп», відрізняються ефективністю і високою продуктивністю. Ці машини від провідних західноєвропейських і японських виробників здатні витримувати навантаження будь-якого ступеня інтенсивності, виконуючи різні підйомно-транспортні роботи.

На складі даної компанії у наявності є десятки різних моделей автонавантажувачів, які розрізняються між собою за цілою низкою особливостей конструкції та техніко-експлуатаційних характеристик, зокрема, по:

 • приводу (дизельний, бензиновий, газобензиновий, газовий, електричний); вантажопідйомності (від 1 тонни і більше);
 • габаритній висоті та висоті підйому вантажів;
 • радіусу розвороту;
 • типу щогли;
 • типу шин на колесах;
 • комплектації.

Усі навантажувачі з вилковим захватом - компактні, мобільні і маневрені, завдяки чому їх можна застосовувати у місцях, куди будь-яка інша спецтехніка не здатна навіть під'їхати. Вони без проблем переміщаються у відносно невеликих складах, майстернях, їх можна використовувати всередині залізничних вагонів і транспортних контейнерів.

Один орендований автонавантажувач здатний замінити цілу бригаду вантажників, при цьому вантажно-розвантажувальні роботи виконується швидко, якісно й ефективніше, дозволяючи власникам бізнесу отримати економію часу і грошей. До того ж, орендувати автонавантажувач можна разом з водієм, який їм буде управляти. Що стосується поточного сервісного обслуговування і ремонту, то ці роботи, як правило, зобов'язується виконувати компанія-орендодавець. У разі серйозної поломки машини орендодавець зобов'язаний оперативно надати взамін іншу, аналогічну спецтехніку.

Переваги співпраці з компанією «Денал Груп»:

 1. Великий вибір навантажувачів Toyota, Jungheinrich. Still, BT і інших відомих брендів. Різні технічні характеристики і параметри машин, які пропонує в оренду дана компанія, дозволяє без проблем підібрати модель, яка найкраще підходить для виконання необхідних робіт.
 2. Всі навантажувачі, незалежно від року випуску, знаходяться у відмінному технічному стані.
 3. У штаті компанії виключно тільки досвідчені, кваліфіковані водії і ремонтники. Це дозволяє експлуатувати машини з максимальною ефективністю, звести простої навантажувачів до мінімуму, виключити будь-які випадки пошкодження оброблюваних вантажів.
 4. Машини можна орендувати на будь-який бажаний термін - від одного дня до року і довше.
 5. Дуже доступні розцінки на оренду навантажувачів. Природно, при довгостроковій оренді надаються істотні знижки.

Більш докладно про особливості й умови оренди вилкових навантажувачів та іншої спецтехніки можна дізнатися на сайті компанії «Денал Груп» за адресою – https://denal.com.ua