Нерівне дорожнє покриття не тільки доставляє дискомфорт водіям, а й призводить до раннього зносу вузлів автомобілів. До того ж значні пошкодження цілком можуть стати причиною аварії. Тому важливо своєчасно проводити ремонт автомобільних доріг, усувати ями, тріщини та інші дефекти. В Україні діє кілька підприємств, які спеціалізуються на цій послузі. Автострада – порівняно молода компанія, яка вже встигла завоювати авторитет серед представників сфери автодорожнього будівництва.

«Автострада» - підприємство з успішним та динамічним розвитком

Група компаній автострада є українсько-німецьким підприємством. Компанія почала свою діяльність в 2016 році. На даний момент в її штаті працює понад 500 досвідчених співробітників. Підприємство має великий автопарк (більше 200 одиниць спецтехніки). У 2018 році «Автострада» відкрила новий сучасно оснащений асфальтобетонний завод. Він розташований недалеко від села «Червоне» (Вінницька область). Ця мобільна, компактна споруда була зведена всього за півтора місяці.

Якісний ремонт доріг від компанії «Автострада»

Підприємство береться за будівництво і ремонт будь-яких доріг. Досвідчені фахівці, сучасне оснащення – все це дозволяє втілювати в життя навіть найскладніші проекти. Крім цього «Автострада» пропонує додаткові послуги. Наприклад, компанія облаштовує тротуари в межах населених пунктів, встановлює бордюри, робить нову (пластикову розмітку), монтує бар'єрні огорожі і навіть організовує систему вуличного освітлення.

Основні переваги підприємства:

  • Сучасний підхід. Компанія впроваджує передові технології.
  • Довговічний результат. Дорожнє покриття, яке створює компанія, здатне прослужити понад 10 років, незалежно від інтенсивності навантаження.
  • Оперативність робіт. Фахівці швидко виконують ремонт. Дороги вводяться в експлуатації практично відразу після закінчення робіт. Це можливо завдяки використанню холодної бітумної маси.
  • Екологічність виробництва. Підприємство «Автострада» піклуватися про стан навколишнього середовища. Завод оснащений рукавної системою пилеочищення. Фільтруюче обладнання ефективно справляється зі своїми завданнями і не вимагає постійного водопостачання (на відміну від мокрої системи пилеочищення).

Компанію турбує не тільки проблема українських доріг, але і питання трудової міграції. Розширюючи своє виробництво, «Автострада» пропонує нові робочі місця для українців.