Похожее изображение

Покупки, особливо великі, повинні бути раціональними і ретельно спланованими. Так втрати сімейного бюджету будуть зведені до мінімуму. З огляду на той факт, що побутова техніка коштує недешево, потрібно знати всі перевірені методи, що дозволяють заощадити на її покупку.

 Акції, знижки, розпродажі

Якщо хочете пристойно заощадити, заплануйте покупки на періоди великих розпродажів, знижок і акцій. Грандіозні знижки у Чорну п'ятницю, перед Новим роком і Напередодні 8 Березня часом дійсно вражають. Магазини прагнуть заробити, продаючи товари у великих обсягах.

Кінець року - особливий період в сфері продажів побутової техніки. Безліч різних компаній саме в цей час найчастіше випускають нові моделі, які починають продавати по трохи завищеними цінами. А ось на решті товар, який вже вважається застарілим, встановлюють певні знижки. Навіть якщо техніка позбавлена ​​останніх ультрамодних функцій - не біда, її якість і технічні характеристики залишаються актуальними.

Онлайн-покупки

Купувати побутову техніку в інтернет-магазинах вельми зручно. Вони хороші тим, що:

· Пропонують покупцям великий вибір. Деякі моделі можна знайти тільки в інернет-магазинах;

· Обирати можна, нікуди не виїжджаючи;

· Ціни можуть виявитися набагато нижче, ніж в звичайних магазинах.

Безумовно, щоб не отримати неякісний товар або не стати жертвою шахраїв, побутову техніку необхідно купувати в перевірених інтернет-магазинах. Також потрібно ознайомитися з відгуками про товар і продавця, оцінити їх реальність. У тому випадку, якщо ще залишаються якісь сумніви, краще замовити доставку післяплатою.

Підписка

Щоб бути в курсі всіх акцій і знижок, потрібно підписатися на розсилку новин найулюбленіших магазинів. Вони завжди сповіщають своїх покупців про вигідні пропозиції.

Уцінка

Щоб заощадити, можна розглянути покупку зниженої в ціні побутової техніки. Прилади можуть отримати незначні пошкодження у вигляді подряпин, вм'ятин і сколів корпусу під час транспортування. Перелічені ушкодження в основному ніяк погіршують технічні характеристики і не впливають на якість роботи техніки, та й можуть перебувати там, де вони залишаться непомітними протягом усього терміну експлуатації. Тому можна сміливо купувати такі товари. Знижку продавець може запропонувати також в разі відсутності оригінальної упаковки. Уцінені побутові товари мають значно нижчу ціну, ніж тіж самі моделі без дефектів.