Багатьом в наш час відомо, що відколи наша країна пройшла шлях становлення на світовій економічній карті у якості окремого та самостійного гравця, відбулося значне зростання об’ємів її міжнародних перевезень. Так, наприклад, лідируючі позиції в даний час належать саме доставкам вантажів із Китайської Народної Республіки на територію України. Саме тому, на фоні цих змін почали з’являтись різні спеціалізовані компанії, які не вагаючись пропонують скористатися своїми послугами в сфері міжнародних перевезень.

Проте якщо Ви не хочете витрачати час на пошуки кращих із кращих серед них, пропонуємо звернутися до професіонала своєї справи компанії Партнер Трейд.

Чому саме варто звернутися до нас?

Для початку хочеться відзначити, що Партнер Трейд – це відомий міжнародний 3PL оператор. Головна мета компанії полягає у супроводі вантажів із КНР та країн СНД на територію США та Канади. Ми допомагаємо багатьом українським виробникам (по їх бажанню) виходити окрім українського, ще й на американські ринки. Так, це все відбувається завдячуючи комплексній логістиці, а також мережі фулфілмент центрів.

Будьте певні, що саме в той момент, коли Ви переступите поріг нашої компанії, Ваш турботи назавжди перестануть бути лише Вашими особистими. Ми турбуємося про усіх своїх клієнтів, саме тому намагаємося:

  • зробити нашу з Вами співпрацю якомога комфортнішою;
  • гарантувати Вам не лише впевненість, але й надійність в успішності перевезення Вашого вантажу;
  • допомогти Вам заощадити не лише свій дорогоцінний час, але й кошти.

Задля цього кожному нашому клієнту надається кваліфікований персональний менеджер, який завжди допоможе розкаже та підкаже. Саме він і стане Вашим так званим провідником у світ міжнародних перевезень та логістики. Повірте, усе раніше зазначене, це далеко не весь той список переваг, котрі Ви гарантовано відчуєте в процесі співпраці із нами.

Адже окрім всього Партнер Трейд – це ще й експерти в торгівлі на:

  • Amazon,
  • Ebay,
  • Etsy,
  • Walmart,
  • Shopify.

Так, Ви все вірно зрозуміли, наші спеціалісти навіть знають все про те, які відкрити магазин на Etsy, а також на інших маркетплейсах і не лише це. Зокрема ми також освідомленні у тому як продавати на Etsy та будь-якій іншій, представленій у списку торговій площадці.

Можемо на всі 100% запевнити кожного із Вас, що звернувшись до нас одного разу, Ви гарантовано не захочете більше витрачати час на пошуки інших партнерів. Чому саме, запитаєте Ви? Та тільки з тієї причини, що Вам неабияк сподобається працювати з нами!

Якщо у Вас раптом виникли питання чи Ви хочете познайомитися із нашою компанією ближче, ласкаво просимо завітати на наш офіційний інтернет сайт, який можна знайти за посиланням https://partnertrade.org . Будемо раді бачити кожного із Вас серед наших клієнтів!