Інтер'єр магазину жіночого одягу потребує особливої уваги. Стильні речі вимагають не менш стильного оформлення приміщення, в якому їх продають, інакше вони втрачають половину своєї привабливості.

Саме тому дизайн інтер'єру торгового простору варто довірити професіоналам, що спеціалізуються на дизайні комерційної нерухомості.

Пропонуємо розглянути цікавий варіант – мінімалістичний інтер'єр магазину елітного одягу для жінок. З урахуванням того, що в такому бутику будуть представлені речі дорогих марок, навколишня обстановка не повинна відволікати покупців, перетягуючи занадто багато уваги на себе.

дизайн магазину одягу

Ідеї для оформлення інтер'єру торгового приміщення

  • Кольори. Щоб гідно представити асортимент елітного брендового одягу, за основу варто взяти спокійну кольорову палітру – молочний, сірий з блакитними нотами, пудровий чи бежевий кольори. Такі відтінки виглядають вишукано та благородно.
  • Простір та світло. Для створення відчуття безкінечності простору можна на одній із стін закріпити дзеркальні панелі, а по всьому периметру стелі повісити білі прожекторні світильники максимально простої, лаконічної форми. Замість громіздких меблів краще використати невагомі конструкції – стелажі та рейли для одягу.
  • Гра на контрасті. Оскільки в інтер'єрі основними кольорами будуть ніжні пастельні відтінки, досягти ефекту органічного контрасту можна, використавши для зонування простору, наприклад, чорну ґратчасту перегородку. Такий прийом дозволить відокремити основну частину зали, де представлений товар, від зони з примірочними.
  • Грамотне зонування. Для того щоб візуально розділити основну залу на декілька секцій, можна встановити колони – як варіант, різні за діаметром. Також хорошою знахідкою може стати легка конструкція, розташована в центрі зали. Закріплені на ній перекладини стануть основою для вішалок з одягом. Поруч з конструкцією органічно буде виглядати невеликий куточок відпочинку – мініатюрний диванчик, два стільця-крісла та журнальний столик.
  • Акценти. Окрасою інтер'єру стануть живі рослини в маленьких горщиках і великих діжках, розставлені поруч з манекенами. Цікаві освітлювальні прилади також зіграють роль аксесуарів.

дизайн магазину одягу

Утім, для втілення будь-яких ідей необхідне знання правил оформлення торгового простору. Без належної уваги до десятків неочевидних нюансів створити гармонійний, стильний і комфортний інтер'єр просто неможливо. Тому, навіть якщо мінімалістичний дизайн здається вам простим у виконанні, варто довірити і дизайн-проект, і його втілення професіоналам.