Зміна розміру золотого кільця може знадобитися, якщо вам подарували ювелірну прикрасу невідповідного розміру, або ваша вага кардинально змінився. В даному матеріалі пропонуємо вашій увазі найбільш ефективні способи зміни розміру кільця в домашніх умовах. Ознайомитися докладніше з даними способами можна на сайті інтернет-магазину Gold.ua, де наведені рекомендації фахівців.

Способи зменшення розміру кільця в домашніх умовах

Ви можете спробувати змінити розмір улюбленого прикраси в домашніх умовах. Але будьте уважні і обережні.

Лак для нігтів

Трудомісткий, але ефективний метод зменшення розміру за допомогою звичайного лаку для нігтів. Візьміть прозорий лак і нанесіть його зсередини кільця, дочекайтеся висихання. Наносите шари по черзі, поки не відчуєте, що виріб стало відповідного розміру. Не забувайте давати добре просохнути кожному шару. Знадобиться мінімум 10 шарів, після кожного з них потрібно приміряти виріб.

Епоксидний клей

хожим чином можна нанести по внутрішньому колу епоксидний клей. Будь склад, який здатний швидко застигати і залишатися прозорим, підійде для цих цілей. Кілька шарів суміші нанесіть всередину кільця і ​​залиште просохнути на 24 години.

Силіконова підкладка

Одним з найпопулярніших способів виступає силіконова підкладка. При її використанні кільце перестає ковзати по пальцю. Купити такі пристосування можна в ювелірних магазинах. Акуратно закріпіть підкладку зсередини прикраси і можна не переживати, що ви його втратите. Єдиним мінусом методу виступає недовговічність: міняти підкладку потрібно раз на місяць. Таке пристосування допускається використовувати виключно в разі невеликої різниці між діаметром пальця і ​​колечка.

Кусачки

Можна використовувати і радикальний спосіб - кусачки. Розріжте кільце, видаліть певну частину, ретельно зашліфуйте торці пилкою для нігтів. Але носити прикрасу доведеться так, щоб розпаювання не було помітно.

Одноразові вставки

Якщо ви дуже схудли, що відбилося на товщині пальців, є підручні засоби, щоб зменшити діаметр виробів. Такі кошти одноразові, вони використовуються тільки в екстрених випадках. Ваше завдання - зробити палець товщі на ділянці, де розташовується аксесуар. Для цього підійде капронова нитка, намотана на палець, лейкопластир бежевого відтінку. Можете використовувати будь-які підручні засоби, щоб кільце не з'їжджати.

Як ювелір зменшує розмір кільця

Залежно від вашого ювелірної прикраси і від способу, який вибере майстер, процес зменшення розміру займе від півгодини до декількох днів. Вартість роботи визначається даними факторами. Існує всього три способи зменшення розміру кільця: вирізка, стиснення і вставка. Але їх не можна застосовувати, якщо в кільці є дорогоцінний камінь, на ньому є гравіювання або витіюваті візерунки.

Замовити ювелірні прикраси на будь-який смак можна в інтернет-магазині Gold.ua. Всі вироби мають відповідні сертифікати, пропонується швидка доставка по всіх регіонах України.