Просування нового сайту - складне і відповідальне завдання.  Технології роботи над молодим проектом відрізняються від тих, що зазвичай використовуються в пошуковому маркетингу.

При просуванні нового сайту основні роботи повинні бути націлені на внутрішню оптимізацію, усунення помилок і недоліків, і тільки в другу чергу - на поступове нарощування зовнішньої посилальної маси. Просування молодих сайтів включає кілька рівнів опрацювання сайту. Якщо вам потрiбна оптимізація бізнес сайту у Харкові як умога швидше, тодi вам потрiбно звернутися  до Seosolution.

Повний SEO-аудит

  • Проведення ретельного аналізу, виявлення чинників, які заважають просуванню сайту в пошукових системах.

Результат етапу: повне розуміння поточного положення сайту.

Розробка плану підготовки до просування сайту

  • Складання детальних рекомендацій щодо оптимізації сайту, в яких відображені всі необхідні роботи. Результат етапу: перелік необхідних робіт і термінів їх виконання.
  • Доопрацування сторінок сайту. Виправлення недоліків і помилок з точки зору SEO-просування. Результат етапу: відсутність технічних помилок, що перешкоджають просуванню сайту.
  • Наповнення сайту Створення якісних продажних або інформаційних SEO-текстів. Результат етапу: контент, який подобається і вашій аудиторії, і пошуковим системам.
  • Підвищення впізнаваності сайту. Розміщення прес-релізів про компанію, посилань на сайт в соціальних мережах, форумах та інших джерелах. Результат етапу: нарощування зовнішньої посилальної маси відповідно до стратегії.
  • Поліпшення дизайну. Проведення аудиту і аналіз сайтів конкурентів, вироблення рекомендацій. Результат етапу: відстеження конверсійних ланцюжків і підвищення віддачі від сайту.
  • Щомісячна звітність. Підготовка регулярних докладних звітів про виконану роботу і досягнуті результати. Результат етапу: контроль ефективності просування і постійний динамічний ріст проекту.

Існують тарифи створенні спеціально для молодих сайтів.  В рамках даної послуги виконують тільки ефективні для нових сайтів роботи.  Це дозволяє істотно економити рекламний бюджет клієнта і домагатися стабільно високих результатів.

Просування молодих сайтів - одна з найбільш бюджетних послуг, адже веб-ресурс ще тільки готується до конкурентної боротьби з лідерами пошукової видачі.  Тариф включає в себе об'ємний перелік робіт і дозволяє економити понад 35% бюджету в порівнянні з разовими SEO-послугами з погодинною оплатою.

Для того щоб сайт зміг завоювати довіру пошукових систем і конкурувати з кращими ресурсами Рунета, має пройти час.  Вам гарантують виконання всіх робіт в термін.  Залежно від особливостей проекту, розкрутка молодого сайту займає від 3 до 6 місяців.