Ефективне лікування наркоманії 

Згідно зі статистичними даними, близько 500000 людей страждають від наркотичної залежності. Дане захворювання швидко прогресує та може привести до летального результату. Професійну допомогу пацієнтам, які опинилися у наркотичному полоні, пропонує реабілітаційний центр «Реванш».

Успішне лікування наркоманії

Методи лікування наркоманії 

Ефективне лікування наркоманії повинно бути комплексним, спрямованим на фізичне, психологічне, особистісний та соціальний відновлення людини. Для цих цілей у клініці застосовують такі методи лікування:

 1. Детоксикацію - очищення організму від наркотиків, токсинів, продуктів розпаду. Існує 2 види програми Детокс - ультрашвидкий і класичний. Перший варіант вважається кращим, оскільки займає менше часу, і процедура проходить максимально комфортно, безболісно для пацієнта.

 2. Психотерапію - важливий аспект у лікуванні наркоманії. Основне завдання фахівців - виведення пацієнта зі стадії заперечення, формування стійких мотивацій до одужання. На наступному етапі визначаються причини захворювання і підбираються методи їх усунення, проводиться психокорекція.

 3. Терапевтичне лікування. Вживання наркотиків завдає організму величезної шкоди, вражаючи внутрішні органи та системи. Для повноцінного відновлення наркозалежних пацієнтів застосовуються такі методи, як дієтотерапія, масаж, заняття лікувальною фізкультурою, вітамінотерапія, апаратні процедури. При необхідності проводиться також лікування наслідків і ускладнень наркоманії, патологій, що виникли на тлі вживання штучних допінгів.

Повноцінний курс реабілітації позбавляє людину як від фізичної, так і психологічної залежності, сприяє відновленню здоров'я і особистісних якостей.

Як допомогти наркозалежній людині? 

Дізнавшись про те, що близька людина залежна від наркотиків, його родичам необхідно:

 1. Надавати хворому психологічну та моральну підтримку.

 2. Підтримувати контакт з пацієнтом, не залишаючи його наодинці з проблемою.

 3. Не піддаватися на хитрощі та маніпуляції, до яких часто вдаються наркомани, щоб отримати нову дозу наркотика або ж уникнути лікування.

 4. Вести себе спокійно, без проявів агресії, оскільки такі дії лише погіршать ситуацію.

Досягнення сучасної медицини дозволяють виліковувати наркоманію навіть у найважчих і запущених випадках. Головне, що потрібно зробити - це своєчасно звернутися до фахівців, здатним надати професійне лікування.

Про переваги центру 

Реабілітаційний центр «Реванш» вигідно відрізняється від інших спеціалізованих установ, що займаються лікуванням наркоманії. До ключових переваг належать:

 • анонімність;

 • комплексна терапія;

 • команда досвідчених фахівців;

 • застосування сучасних методів лікування, наявність новітнього обладнання;

 • комфортні умови проживання.

Отримати більш детальну інформацію можна в телефонному режимі або на офіційному сайті клініки https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/lechenie-alkogolizma .