Дитина багато часу проводить біля комп'ютера? Треба придумати їй альтернативне заняття. Наприклад, запропонуйте малюку проявити свої творчі пориви за допомогою звичайного паперу. Дивно, скільки цікавих речей можна виконати з декількох звичайних листів – подарункові коробочки, об'ємні фігурки, аплікації, листівки. Звичайно, без інструкції складно з першого разу створити дійсно корисний та красивий виріб.

Детально розказано, як отримати вироби з паперу для дітей на порталі podelkibumaga.ru. Інструкції доповнені картинками, що максимально спрощує процес. На порталі можна знайти не тільки корисні поради по виготовленню речей з паперу, але і ідеї. Надихайтеся разом з малюком і створюйте різноманітні подарунки своїми руками.

Навіщо потрібні орігамі?

Створювати такі фігурки захоплююче. Є техніки, які дозволяють надати папері вид різних тварин, предметів. Як використовувати орігамі потім? Такі вироби з паперу для дітей можуть стати заміною звичайному декору. Дитина може прикрасити фігурками стелажі, робочий стіл.

Орігамі можна підвісити як гірлянди. Створюйте вертикальну модель – вона підійде  для вікна. Можна використати підвіски для прикрашання люстри – не бійтеся дати волю фантазії.

Стануть в нагоді орігамі на свята. З них можна робити гірлянди різних типів. Орігамі вішають у фотозоні, розкладають на столах із солодощами.

Якщо зацікавили такі вироби з кольорового паперу для дітей схеми вдасться знайти на будь-який випадок. Відкривайте сайт podelkibumaga.ru і вибирайте відповідні варіанти.

Декупаж: створюємо картинки самостійно

Така техніка виручає при оформленні старої мебелі. Чи не плануєте змінювати гарнітур? Все одно картинки стануть в нагоді при роботі з інтер'єром. За допомогою заготовок можна оформити будь-які поверхні, а також предмети інтер'єру – вази, горщики з квітами.

Обійдуться картинки для декупажу недешево. Чому не зробити їх своїми руками?

Наносити зображення треба за допомогою клейового розчину. Щоб картинка трималася довго і не втрачала своїх фарб, зафіксуйте її лаком. Використовуйте звичайне прозоре покриття.

Цікаві листівки

Хоча в магазинах повно вітальних карток, набагато цікавіше зробити їх самостійно. Головне, запастися витратними матеріалами і фантазією. Можна створити прості листівки або складні, які трансформуються або мають рухомі елементи.

Дитина може створити відразу кілька таких виробів до свята, щоб докласти їх до подарунків.