Кросфіт обладнання

Різні напрямки в спорті - можливість пробувати щось нове, розкривати власний потенціал. Кросфіт - система кругових тренувань: всі вправи повторюються по колу, утворюючи замкнутий ланцюжок. Даний вид спорту вимагає від спортсмена відмінної віддачі, систематичності і технічності. Обладнання для кросфіту є невід'ємною частиною тренувального процесу. Міцність, надійність, висока якість - основні характеристики спортивних виробів.

Кросфіт тренажери: найнеобхідніші агрегати для ефективного тренування

Кроссфіт - ціла система багатофункціональних завдань для розвитку сили, витривалості і координації. Без повної віддачі, систематичних тренінгів і правильного обладнання не обійтися. Основна мета - задіяти максимальну кількість м'язів, завдяки цьому витратиться більше калорій,ніж при звичайному тренуванню, а це призводить до швидкого зниження ваги. Систематичні заняття дозволяють розвинути силові якості і сприяють поліпшенню фізичної форми. Тумби, навісне обладнання, стійки, помости, скакалки, канати, кільця - основне кросфіт обладнання. Пересувний кросфіт-контейнер - багатофункціональний комплекс, вправлятися на якому одночасно можуть до 40 спортсменів. Така “махіна” складається з різних тренажерів як для новачків, так і для професіоналів.

Обладнання для кросфіта: чоловічі і жіночі спортивні агрегати

Не існує чоловічого і жіночого напрямку в світі спорту. Кожен вибирає для себе заняття до душі. Як правило, чоловіки частіше вибирають вправи, направлені на прокачку верхньої частини тулуба, жінки - нижньої. Залежно від поставлених цілей, рівня фізичної підготовки і можливостей організму для кожного складається індивідуальна тренувальна програма. В основі будь-якого тренування - задіяння великої кількості м'язів з використанням різного спортивного інвентарю. Чоловіки виконують елементи з важкої атлетики (ривки, поштовхи), заняття на турніках, бруси. Дівчатам не варто боятися тренувань, адже крім високоінтенсивних рухів, є і базові: присідання, випади, станова тяга. Однак багато представниць прекрасної статі дають фору чоловікам в змаганнях на витривалість і нарівні з хлопцями «тягають залізо». Грамотно складена програма допоможе розпрощатися із зайвими кілограмами, надати тілу апетитні форми.

Як проходять заняття з кросфіту?

Тренування триває приблизно півтори години, але не слід відразу ж починати заняття на кросфіт обладнанні, спочатку потрібно провести розминку. Без розігріву існує великий ризик пошкодити м'язи і суглоби. Почати можна з присідань, віджимань, стрибків зі скакалкою, тільки після цього можна переходити до більш серйозних навантажень. Перші тренування повинні проходити строго під наглядом тренера, який буде контролювати кожен рух, техніку, складає індивідуальну програму з легкими, середніми і складними днями, щоб нервова система також правильно працювала. Навантаження збільшувати слід поступово, спираючись на виконання техніки, а не кількості і швидкості. Не рекомендується кросфіт тренінг людям з порушеннями роботи опорно-рухового апарату, суглобів, серцевою недостатністю і захворюваннями дихальних шляхів.

Купити кросфіт обладнання можна в Києві, Полтаві, Одесі, Харкові, а також інших містах України.

Працюйте над собою - отримуйте результат!